Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan fogadjam el apukám...

Hogyan fogadjam el apukám barátnőjét?

Figyelt kérdés

Nagyon jó kapcsolatom volt az apukámmal, de amióta lett egy barátnője, már nem olyan, mint régen. A barátnőjének van egy lánya is és mintha őket jobban szeretné. Ne támadjatok le, nem vagyon féltékeny, örülök, hogy apa boldog, de ezzel a nővel lehetetlen egy házban élni.

Amikor apa ott van, akkor nagyon kedves, ölelget meg minden, de amikor meg nincs ott apa, hírtelen flegma lesz, sőt párszor már kezet is emelt rám. Utálom őt...

15/L


2018. márc. 11. 14:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Csinálj felvételt arról valahogy hogy kezet emel rád és jelents fel menj a rendőrségre

Így apád is észhez tér és belátja h nem normáis a nő

Mert ha csak beszélsz vele nem sok minden fog változni max rosszabb lesz

2018. márc. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Mondd el apádnak.


Mostohaanyám ugyanez volt. Próbáltam felé nyitni, de végig abban volt, hogy én elveszem tőle apát - mert merészelt velem is beszélgetni néha -, meg épp nem ütött, de érzelmileg folyamatosan bántott.

Persze mások előtt full mézesmázosan viselkedett, de kettesben folyamatosan alázott vagy beszólogatott.


Apa nem hitte el, mikor eléálltam, úgyhogy ennyi. Én eljöttem jó messzire, amint tudtam, azzal a nővel pedig 6 éve nem beszélek kb.

2018. márc. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%

Mit csináltál olyankor, amikor kezet emelt rád?

(Félre ne érts, egyáltalán nem tartom normális dolognak, hogy egyesek veréssel nevelnek gyereket, akkor sem, ha édesszülő, akkor sem, ha mostoha teszi ezt.)


"örülök, hogy apa boldog"

Ezért a mondatért csak gratulálni tudok neked.

2018. márc. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Vedd videóra azt amikor kezet emel rad. A jelszavaidra meg NAGYON vigyazz
2018. márc. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 szántóvető ***** válasza:
51%
mikor hármasban vagytok mondd neki hogy legközelebb leszúrod ha megver.rosszabb ekkor sem lesz a helyzet.
2018. márc. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Párom ugyanígy járt. Ő 12 éves volt, mikor hozzájuk költözött az "új anyuka" és a két nagykorú gyereke. Az apja dolgozott, hogy eltartsa az új családját, a gyereknevelést meg a nőre hagyta, mert az meggyőzte, hogy "ő már felnevelt 2 fiút, ért hozzá". Innentől kezdve kb. a Hamupipőkét kell elképzelni. A két fiúnak mindent szabad volt, mindent megkaptak, párom meg végezhette az összes férfimunkát egyedül, mert "ingyen nem lakhat otthon". Neki ott egy szava nem lehetett, átnézték a szemetét, ha volt pénze azt elvették tőle, minden apróságon veszekedtek vele, az apjának meg úgy állították be, hogy ő a rossz. Apósom meg elhitte, volt hogy meg is verte a nő miatt, mert addig csavarta a dolgokat. Egyszer azért zavarták el otthonról, mert nem vágta fel az összes fát egyedül, iskola után és mikor szóvá tették akkor meg merte mondani, hogy a másik 2 fiú is otthon van, ők is csinálhatnának valamit. Volt, hogy a nő nem hagyta enni, kizárta a konyhából, mert "most az ő fiai esznek, nem fér el". Utána meg nem engedte be, mert "már nem ehet, miért nem jött hamarabb". A ruhái el voltak előle zárva egy szekrénybe. A nő kirakta neki mindig, hogy mit vehet fel és az volt. Cuccait, szobályát, szemetét rendszeresen átkutatta és a legkisebb apróságból is óriási balhét csinált. Párom bármit csinált úgy kiforgatta, hogy csak na. Pl. Odaadta a maradék kenyérhéjat a kutyáknak, a nő meg már úgy adta tovább az apjának, hogy a hülye gyereke májkrémes kenyérrel tömi a kutyákat minden nap. Ezért lett kizárva a konyhából. Ezer meg egy ilyen eset volt.


Eleinte ő sem mert szólni az apjának, mert ő boldog volt és nem akarta ezt elrontani, ígyis azt hitte, hogy az anyjával is miatta váltak el. Aztán, mikor már annyira elfajult a dolog, hogy szólt akkor már a nő telebeszélte a fejét, hogy az ő gyereke egy szar és nem hitt neki. A végére annyira elfajult a dolog, hogy elvagdosták a féket a biciklijén, amivel suli után dolgozni járt, megölték a halait, amég nem volt otthon, stb. Párom 18 évesen jött el onnan. A nő szó szerint tapsikolt örömében, már napokkal előbb összeszedte a cuccait és kirakta az előszobába. Nekem is minden szrfszú bzi hülyegyereknek elhordta. Apósomnak meg olyanolat duruzsolt a fülébe, hogy ne a fia örökölje meg a házat, mert akkor kidobja őket belőle. (Apósom előtt már több férfival is élt együtt, szakításkor mindnek elvette a házát.) Gondolom a házra pályázik, mert nagyon össze akart házasodni, még apósom kezét is megkérte, de nem ment bele, így muszáj volt neki kiiktatni az örököst, különben esélye sincs.


Nem tudom mit lehet csinálni egy ilyen emberrel, szerintem szólj apukádnak minél előbb, hátha észbe kap.

2018. márc. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Én is meg akartalak kímélni ettől, de valóban sose felejtsd el, hogy úgy viselkedj, hogy a jogos majdani orokseged ne veszitsd el

Nem azt mondom hogy jatszd meg magad, de tanulj ág előttem szóló példájából

2018. márc. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
57%

Nálam is pont ez a helyzet. Anyukám és apukám elváltak, amikor kicsi voltam. Apum összeköltözött a barátnőjével, és lett egy közös gyerekük. Természetesen én így a háttérbe szorultam, mindent, amire ránézett a húgom, megkapta. Ez velem nem így volt.

Annyira látszódott, hogy kivételeznek vele, vagyis főként apum barátnője.

Nagyon látszódik a csajon, hogy csak apum pénze miatt van vele.

Beszélj apuddal, mondd el neki hogy mi fáj neked.

Ne tartsd magadban, azzal csak rosszabb lesz.

Nekem ez segített, remélem neked is fog.

2018. márc. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Erről apukádnak tudnia kell hogy a nő kezet emel rád!


Én régen apukám felesége miatt az idő 99%-át a szobámban töltöttem. Ha flegma, akkor nem kell a közelében lenni, és nem kell beszélgetni vele...

2018. márc. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Ha megüt szólj apukadnak vagy anyukádnak esetleg suliba iskolapszchiologusnak vagy osztalyfönőknek. Ha megüt és marad helye csinaltass látleletet.
2018. márc. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!