Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha 18-19 évesen...

Mit tegyek ha 18-19 évesen van suli mellett munkahelyem a barátom nem keres rosszul és anyámék nem engednek elköltözni itthonról?

Figyelt kérdés
Anyum az őrületbe szokott kergetni állandóan kutakodik utánam de beszélgetni lehetetlen vele mert ha én nem úgygondolok dolgokat megsértődik kiabál velem és kezd már tönkre tenni, de nem akarnak elengeni itthonról én pedig már nagyon mennék pont ezért kerestem munkát mert nem szeretném ha ők vagy a barátom tartana el.
2018. ápr. 15. 15:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
18 évesen oda mégy ahova akarsz
2018. ápr. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Cement Ilona válasza:
25%
én 21.éves vagyok. Nagyon hasonó a helyzet nálam is. Sajnos ha szeretnéd megtartani a jó kapcsolatot a szüleiddel akkor kénytelen leszel még 2-3 évet kibirni otthon. én most fejezem az alapszakot és igy sokkal könnyebben el tudnak már engedni. Nagyon ajánlom hogy próbálj meg türelmes lenni a szülök az iskola után vagy kb 21 év körül jelentösen könnyebben elengednek mint 18-19 évesen. Meg kell tanuld nem meghallani egyes marhaságokat amit néha mondanak vagy tesznek. Kitartást :)
2018. ápr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
#2 Ilyen hozzáállással te nem 2-3 évet fogsz ott maradni hanem örökre :D Már nem azért de szerintem itt nem azt kell nézni hogy a szüleidnek mi a jó (ilyen korban) állj a sarkadra , te életed te döntesz nem ők . Ha meg nem tetszik nekik akkor majd beletörődnek kész ennyi :)
2018. ápr. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
Hat lanyok, akinek 18/19 evesen ez dilemma, az kicsi meg az onallosaghoz , es jobb is, ha nem megy sehova!
2018. ápr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Te semmit ne tegyél ha azt nem tudod megcsinálni hogy összepakolsz azt elmész otthonrol.
2018. ápr. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%
Mit tegyél? Mondjuk ne számolj arra hogy eltartatod magad a palival. Mert oké, van munkád, mégis rögtön azzal jöttél hogy a PASID jól keres...
2018. ápr. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
#3-as voltam Látom néha fáj az igazság :)
2018. ápr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%

Nem is értem az ilyet..

Én most vagyok 18,17 eves korom óta külön lakom,lakótársakkal.

Esetleg így sem engednék meg?

Mi négyen vagyunk,a barátom,én egy barátnőm és egy másik srác.

Én a gimi végét járom,ők már egyetemisták.

Így jelentősebben könnyebb minden,költségek szempontjából is.

Bár az nálam is feltünt, hogy nagyon emlegeted a barátod keresetét..

Az az övé, nem köteles téged eltartani belőle, hiába vagy a barátnője.

Ezt azért jegyezd meg.

De ha van munkád, akkor állj a sarkadra!

2018. ápr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy 18 felett, nem engednek elköltözni otthonról. Megpróbálhatnak lebeszélni, de semmi több.
2018. ápr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, persze, nem szeretnéd. Én is ezt mondanám...
2018. ápr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!