Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyed mellett járok fösuliba...

Gyed mellett járok fösuliba (levelező) nem a munkahelyem iskolázott be, jár erre valami támogatás, adò jòvá irás?

Figyelt kérdés
Bàrmi tàmogatàs? Mert a tandijam elèg magas ès nem tudom kifizetni, viszont mèg lenne 1 èvem

2015. márc. 13. 07:56
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem jár. Miért jársz olyan helyre amit nem tudsz kifizetni?
2015. márc. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert 3 ève mikor elkezdtem kitudtam fizetni, de azòta vàltozott az anyagi helyzetünk (amihez semmi közöd), ès mivel màr tùl sok munkàm eröm pènzem benne van a suliba, nem hagynàm ott.
2015. márc. 13. 08:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Esetleg halaszthatnál a fősulin és akkor összegyűjtöd rá a pénzt.
2015. márc. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha nincs màs az lesz. Csak fèlek sokat felejtek , ès így nem tudok diplomàskènt visszamenni dolgozni. Ha most vissza megyek 72.000 ft lenne a fizetèsem ami max a hitelre elèg. :(
2015. márc. 13. 08:37
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Egyrészt az iskolától is függ, hogy a GYED, GYES alatt tanulóknak ad- valamilyen kedvezményt, másrészt én az enyémnek írtam egy kérvényt, ha nem is sokkal, de csökkentették a tandíjat.
2015. márc. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Irtam màr kèrvènyt, de az iskola anyagi nehèzsègeire hivatkozva elutasitottàk. Pedig ebben az egy èvben nem hiszem, hogy olyan sokba kerülnéknekik.
2015. márc. 13. 13:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom akkor, nekem is 108.000 ft lesz, úgy hogy már el is engedtek belőle.
2015. márc. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Adj be új kérvényt, és kérd, hogy kredit alapján számolják el a tandíjadat! Nálunk (SZTE) ez szokott működni, ha látják, hogy mittudomén, van 10 kredited, akkor nem kérnek annyit, mint attól, akinek 30 van. Egy próbát megér! :)
2015. márc. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!