Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mikor dobtátok ki a gyereke...

Ti mikor dobtátok ki a gyereketek bölcsis- és ovis "ajándékait"?

Figyelt kérdés
Só-liszt-gyurma kéznyomok, termésekből kirakott képek, fényképek, születési karszalag, ilyesmik.

2018. ápr. 19. 22:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
85%

Születési karszalag örök emlék tedd el. A rajzojat egy mappába jó nagyba. Mikor nagyobb lesz hidd el örülni fogsz neki

Az olyanokat mint wc guriga figura stb egy idővel kukába megy.

2018. ápr. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
32%
Nekem anyukám ilyen "mindent elteszünk, mert később még lehet jól jön", "ne dobjuk ki, biztos, ami biztos", "inkább megőrizzük" típus, tehát ritkán dob ki bármit is. A rajzok mappákban vannak gyűjtve, az ilyen barkácsolt dolgok pedig dobozokban vannak, és ezek el vannak pakolva a padláson, garázsban. Csomó van, ami időközben tönkrement pl. széttörött, elengedte a ragasztó, véletlenül eltépődött, kifakult, le lett öntve stb., tehát azért működik a szelekció is. Igazából nem nézegeti senki, max. ha pakolunk vagy keresünk valamit és előkerül, akkor gyors átfutjuk és jót nevetünk, mosolygunk rajta. Teljesen felesleges megőrizni, mert valóban csak a helyet foglalja stb., de így legalább anyukámnak is megnyugszik a lelke, hogy nem lett kidobva és alkalmanként tényleg jó ezeket felidézni és visszanézni. Ha teheted, akkor szerintem se dobd ki, hanem csak szimplán gyűjtsd össze egy dobozba és tedd el.
2018. ápr. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
56%
szebbek,dobozva vannak elrakva,illetve szebb rajzok egy mappába vannak elrakva illetve egy bekeretezett rajz ami legszebb az ott a szobában van dísznek .
2018. ápr. 20. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
55%

A rajzok eredetije nincs meg: be lettek scannelve. Fényképek szintén gépen vannak, pár darab van csak kinyomtatva. Keznyoma nem volt soha, terméses kep se került haza. Óvodában festettek anno kis szív ékszerdobozt, az meg van és a karszalag is. Az oviban szerencsére nem sok "kacat" készült, így raktározni se kell őket.

A húgom óvónő, rendszeresen kap kézzel készített ajándékokat. Egyrészt ugye kedves gondolat valamkmolyesmit adni, masreszgg viszont senkik se szeretne évi 100 db gyerek alkotást a lakásában. Így aztán ő fényképet készít a tárgyakról, a képeket bescanneli aztán megy minden a kukába.

2018. ápr. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
90%
Pár rajzot megtartok, meg a karszalagot, egy hajtincset, de a többi kuka.
2018. ápr. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Pár éve, mikor nagymamám is meghalt és anyám meg nagynéném eladták a lakást, mi is segítettünk kipakolni. Egy szatyornyi fényképet én hoztam el, kiválogatni. Találtam közte egy keresztszemes hímzéssel készült kis valamit, amit én csináltam az oviban; találtam továbbá anyák napi köszöntős rajzot/verset, amit anyám és nagynéném írt még kisiskolás korában. Én 51, anyám 70 éves...

Fotónk rengeteg van, nagypapám nagy hobbifotós/filmes volt, iszonyat mennyiségű kép és családi film van. Ezeket soha nem fogom kidobni.

2018. ápr. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én dobtam ki 29 évesen, amit találtam, miután anyum meghalt.
2018. ápr. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!