Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megrendült az anyukámról...

Megrendült az anyukámról alkotott képem. Fogadjam el vagy tegyem szóvá, hátha jobb lesz utána?

Figyelt kérdés
Tegnap,kicsit ittasan a legjobb barátnője elszólta, hogy anyukámnak az egyetemi éveik alatt viszonya volt a tanárNŐjükkel. Erre anya válasza ez volt:"És erről miért kell tudnia a gyereknek?".😟 Nem kérdeztem semmit, nem is nagyon volt alkalmas,de csalódott vagyok.😦

2018. ápr. 21. 17:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%
Mi ezzel a probléma azon kívül, hogy anyád barátnőjének nem kellene innia, mert nem tudja befogni a száját ? Tényleg semmi közöd hozza
2018. ápr. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%
Miért tenned szóvá? Mi közöd van hozza?
2018. ápr. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
81%
Elárulnád, hogy miért vagy csalodott? Szerinted ettöl más lett az anyád, vagy csak te képzeltél rola mást? Ez tényleg egy olyan dolog amiröl neked nem kell tudnod!!! Miért kellene?
2018. ápr. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
60%

A 2. !!

Aki "él" csinál hülyeségeket.

2018. ápr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
73%
Mi közöd van hozzá? Anyukád is csak ember, a nő-nő viszonyban meg nincsen semmi. Anyukád helyében én meg benned csalódnék, hogy ennyire korlátolt vagy.
2018. ápr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
21%
A legtöbb nőnek van homoszexuális próbálkozása fiatalon. Na persze nem a tanárával. Az ilyesmit kulturált országokban konkrétan büntetik - de nem a homoszexualitás miatt.
2018. ápr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
81%

Anyukád is volt fiatal, épp úgy ahogy te.

Vagy azt gondolod csak te bulizhatsz? Te is fogsz csinálni nem egy, nem két olyan dolgot, amit később inkább nem árulnál el a gyerekeidnek.

Persze megtudni, hogy a szüleink sem szentek olyan, mint a mikulás esete. Minden gyerek csalódik, mikor megtudja hogy nem létezik.

2018. ápr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
31%

"Mi közöd van hozzá? Anyukád is csak ember, a nő-nő viszonyban meg nincsen semmi. Anyukád helyében én meg benned csalódnék, hogy ennyire korlátolt vagy."


Nem írta a kérdező, milyen közegben nevelték. Lehet tök tabu náluk az ilyesmi, és a szexualitásról sem beszélnek egymás között. Ez nem korlátoltság. Ha hagyományos elvek szerint, a normál családmodellben nevelték, akkor igen, lehet csalódott az édesanyjában.

2018. ápr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
43%
Nő-nő viszonyban meg nincsen semmi. A férfi férfi ben sincs semmi. Azonos nemű párok ennyi. Csak fel kéne vállalni,nem 10 év múlva a piás barátnő által,odaköpni a gyerek elé.
2018. ápr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem ez nem olyan nagy ügy...nyilván anyukád is volt fiatal, és voltak hibás döntései/kapcsolatai. (csak azért mert ez nővel volt miért lenne jobban elítélendő mintha férfival lett volna?)


Én is tudok pár "cikis" sztori szüleim múltjáról (többek között én anyumnak is volt "barátnős" kalandja, így mikor én keveredtem hasonló szituba ésszerű és hiteles tanáccsal tudott ellátni) De ettől nem rosszabb a viszonyunk, hanem csak őszintébb. Mert kamaszként hitelesebb volt mikor figyelmeztettek valamilyen szituáció elkerülésére. Pont azért mert tudtam ők is átéltek/hibáztak/megbántak bizonyos dolgokat az életükben és nem csak a "magas" lóról beszéltek mint valami atyai és anyai bölcs "mintakép".

2018. ápr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!