Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fizetnének anyukátok tartozásá...

Fizetnének anyukátok tartozását, ha hülyeségre vett fel hitelt?

Figyelt kérdés
Minden szemetet össze vásárol (teleshoppos cuccok, mlm), aztán mindenkitől (saját szülei, volt férje, nagynénik) kuncsorog a törlesztőre, de már senki sem ad neki, csak én. Viszont én se akarnék erre költeni, saját életem van már. De ha nem tud fizetni még elviszik a házát. Ti fizetnétek helyette? Meg csak 55, ápolónő nagyon rossz fizuval (24 F)
2018. ápr. 23. 17:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálam alapelv h nem fizetem más luxusát,szerencsejáték mlm tipp mix,cigi,pia boltkorosság függését. Inkább pszichológus kell az ilyeneknek,h mi hiányzik nekik valójában ami miatt a sok szemetet maguk köré gyüjtik,milliokat elcsesznek sorsjegyekre stbre.
2018. ápr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
33%
Ha nem a saját családomtól venném el, és amúgy telne rá, tudnám nélkülözni azokat az összegeket, akkor azt hiszem, fizetnék helyette, de biztos, hogy nem jó szájízzel. Az utolsó garasomat viszont nem adnám oda neki, de még az utolsó előttit se.
2018. ápr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
CSAK abban az esetben, ha a háza attól kezdve az enyém lenne és ö meg pszichológushoz menne a vásárlási kényszer kezelése miatt.
2018. ápr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
100%
Ez nem a te problémád kérdező. Elég önző lenne tőle ha tőled várná a segítséget pedig egy fiatalnak jobban számít a pénz hogy elindulhasson normálisan az életben.
2018. ápr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
78%
Nem lehetne ezt megbeszélni vele?
2018. ápr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
És ha én nem fizetem, akkor mi lesz vele? Nem lehet lebeszélni az esztelen költésről.
2018. ápr. 23. 17:26
 7/23 A kérdező kommentje:
Természetesen ezerféle módon próbáltam beszélni vele, de nem használ. És egyre rosszabb lesz.
2018. ápr. 23. 17:27
 8/23 anonim ***** válasza:
93%

"Fizetnének anyukátok tartozását, ha hülyeségre vett fel hitelt?"


Már megint?

2018. ápr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Volt már ilyen kérdés? Megnézném a válaszokat, tudnád linkelni?
2018. ápr. 23. 17:43
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

nem


amíg fizeted, addig vásárolni fog

2018. ápr. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!