Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Én vagyok a legrosszabb...

Én vagyok a legrosszabb gyerek a földön?!

Figyelt kérdés
Amikor férjhez mentem, adott okok miatt édesanyámhoz költöztünk. 2 szintes ház, nem zavarjuk egymást. A férjemmel azóta különváltunk, válópert elkezdtük. Az életemben megjelent a régi szerelem, aki azóta gyakorta van itt nálam /nálunk. Van egy kisfiam, aki 2 éves. Az édesapja elköltözése óta is próbálom tisztességesen nevelni, láthatásra viszem, nem szeretném hogy sérüljön. Édesanyám viszont rossz szemmel nézi az új kapcsolatomat, amit teljesen megértek....pedig ismeri a srácot 16 éve. 2 hete alig szól hozzám, ma viszont volt egy őszinte kibékülésünk ( előzmény az, hogy a srác egy adott dologban nem volt velem túl korrekt és ezt elsírtam anyukámnak )....most viszont a srác visszatért, én pedig úgy érzem, hogy segget csináltam a számból. Nem tudok édesanyám szemébe nézni, mert szégyellem azt, hogy ennyire gerinctelen és szavát szegő lánya vagyok. Hogy panaszkodtam neki, ő támogatott, erre visszafogadom a srácot. A szívem szakad meg azért, mert ennyire rossz ember vagyok. Édesanyám a kisfiam után a legfontosabb ember számomra...és mégis a hülye szerelem az ami győzedelmeskedett az eszem felett. Mit tehetnék?! Hogy mondhatnám el neki azt, hogy a lánya egy idióta és mégis megkérem arra, hogy szeressen?!
2018. ápr. 30. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Az édesanyád szeret, ez nem is kérdés.


"Édesanyám viszont rossz szemmel nézi az új kapcsolatomat, amit teljesen megértek....pedig ismeri a srácot 16 éve. ... a srác egy adott dologban nem volt velem túl korrekt ... a srác visszatért ... erre visszafogadom a srácot. ... a hülye szerelem..."


Kérdezd meg tőle, hogy miért nem nézi jó szemmel ezt a kapcsolatot (amit te hülye szerelemnek nevezel...). És figyelj is oda a válaszára nagyon! Ha 16 éve ismeri, mégse bízik benne, te meg csak srácnak nevezed, pedig egy férfi kellene melléd meg a fiad mellé, akkor lehet, hogy ő lát jól valamit...

2018. ápr. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Ja, és ráadásul te magad teljesen meg is érted, hogy nem nézi jó szemmel a kapcsolatot... Szóval lehet, hogy tényleg nem stimmel valami az egésszel. Nem túl hamar ugrottatok ágyba?
2018. ápr. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a "srác" kifejezés az azért van, mert a 2 esetlen megnevezés ellenére mint a srác és férfi, valahogy jobban jött ez a verzió a számra. Bízik benne, nem is erről van szó...hanem valószínüleg a dolgok gyorsaságáról. Szeretem őt, 16 éve, de elsodort egymás mellől az élet. A kisfiammal együtt szeret.
2018. ápr. 30. 21:54
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Ez a kérdés komoly?! Gyerek?! Hisz anya vagy, nem kellene már felnőnöd?

Komolyan azt kerdezed hogy te vagy-e a legrosszabb gyerek a földön......nem. De hogy a legnagyobb mártír te vagy az hétszentség.

2018. ápr. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%

Hát ezért nem kéne elsírnod párkapcsolati problémáidat anyukádnak (szüleidnek)! Tudom, ez nagyon gyakori dolog nőknél, feleségem is nagy passzióval űzi ezt, de attól még ISZONYATOSAN romboló egy kapcsolatban.

Gyakorlatilag te gondoskodsz arról, hogy anyukád a legjobb szándékkal ellendrukkere legyen a kapcsolatodnak!

2018. ápr. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%

Na szép-- szóval adja elő hogy minden rendben? És ha a szülő ellenzi a kapcsolatot, akkor a legtöbbször jó indokkal teszi azt.


Kérdező, ugye tudod hogy ha egy "nem túl korrekt" pasast visszafogadsz, az csak arra fog jutni hogy újra és újra megteheti ezt veled? Ne számíts rá hogy nem fog újra átb*szni. Mi nők kétségtelenül hülyék vagyunk, mert újra és újra megbocsájtjuk ugyanazt a szemétséget. Vagy az újabbat és újabbat...

2018. ápr. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

6-os

Nem kell hazudni. Csak nem kell a szennyest kiteregetni.

Minden kapcsolatban vannak konfliktusok és hullámvölgyek.

2018. ápr. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem ideje lenne leszakadnod anyukád cicijéről. Még a férjeddel sem voltál képes önálló életet kezdeni, a gyerekkel sem, és most a másik lehetséges pár-jelöltedet is lepattintod, mert még gyereknek érzed magad, akinek anyuci szoknyája alá kell bújnia.

1x csinált valami olyat szegény srác, ami neked nem tetszik, és rögtön futottál panaszkodni, és azóta is az anyatejjel vigasztalódsz...

Az rendben van, hogy édesanyád mindig az egyik legfontosabb lesz az életedben, de azért nem kell életetek végéig összebújva élni.

Szerintem keress egy pszichológust, mert amiket írkálsz, az nagyon nem normális. Neked valami bajod van.

2018. ápr. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy se gyerek, se a legrosszabb. Csak mintha túl érzelgős lennél. Előfordul, hogy ha az ember kapcsolatában probléma adódik, "muszáj" valakinek elpanaszkodnia. És kinek mondtad volna, ha nem anyádnak? Most meg visszafogadtad. Akármi is lesz a vége, a te döntésed. Anyád meg aligha tart ettől a világ legrosszabb gyerekének, legfeljebb kicsit hülyének. Majd kiderül, hogy igaza van-e.
2018. máj. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

És a srác mivel b'szta át az agyad? Megcsalt, vagy pénzzel átvert, vagy ...? Nem mindegy, hogy egy sima párkapcsolati probléma, amit meg lehet beszélni, vagy olyan, ami általában válóok, és mert ha olyat tett, ami gerinctelen személyiségre vall, akkor joggal gondolja azt anyukád (meg mindenki más), hogy nem vagy normális, hogy még egyszer esélyt adsz egy ilyen embernek, ráadásul anyaként, akiknek felelősséggel kellene párt választani a gyereke és saját érdekében is.


Azt ne feledjük el, hogy te rózsaszín ködben úszol és elsiklasz olyan dolgok felett, amik megkeserítenék az életed. Azért kívülállóként jobban átlátja a dolgokat, főleg 16 év ismeretség után, mint te a rózsaszín ködön keresztül.

2018. máj. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!