Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi volt a legdurvább, legrossz...

Mi volt a legdurvább, legrosszabb bántalmazás, amit a szüleinek csináltak veletek?

Figyelt kérdés
Én is bántalmazott gyerek voltam,ezért érdekel.

2017. aug. 30. 17:37
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
53%
nekem semmi, nem bantottak.
2017. aug. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeres verés (szíjjal vagy ami pont kéznél volt) sokszor mások (pl. osztálytársak) előtt, hajtépés, ételmegvonás, pincébe zárás órákra vagy akár egy teljes napra, amihez épp kedvük volt részegen. Emellett a lelki terror (érzelmi zsarolás, később amikor ez már nem működött "rendes" zsarolás, megalázás, verbális bántalmazás) is mindennapos volt. Aztán még volt pofájuk csodálkozni meg marasztalni, amikor középiskola után összepakoltam és elköltöztem. Ennek több, mint 10 éve, azóta sem tudom, mi van velük, megszakítottam minden kapcsolatot.
2017. aug. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
96%
Nekem a LEGSZEBB szavak az undorító patkány és féreg. Többit ide sem írom ,mert el sem hiszi senki. Verés naponta volt majdnem, átok stb . Apukám 9 éves koromban halt meg,előtte jobb volt. Aztán "anyám"pokollá változtatta az életem. De azért a templomba eljárt szorgalmasan,itthon is morzsolta a rózsafüzért.
2017. aug. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Apám szét verte rajtam a teniszütőt, az egész jobb oldalam tiszta lila volt, aztán rá 2napra (mivel anyám lese szarta mit csinált velem mamámnak mondtam el, apám meg megtudta) nekiba*ott a szekrénynek és elgyepált a porszívó vas vagy fém csövével(mer éppen az volt kéznél).
2017. aug. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudom hol kezdjem.

9 éves korom körül egy játékboltban mások előtt leüvöltött hogy nem vesz játékot mert nem nekem való és dolgoznom kellene.

Elzavarta kiabálva a barátaimat.

Buta, hül.ye, haszontalan, ku.rva, szemét meg mindenféle vagyok.

Durva valótlan történeteket talált ki rólam. Ezeket el is kiabálta az arcomba.

27 éves koromban megmondtam neki mit gondolok a kapcsolatàról a nőjéről. Ugatva nekem esett hogy szétveri a pofámat. Tesóm ugrott elé.

12 évesen úgy megvert hogy elájultam es a földön rúgdosott.

Gyerekkoromban kefével dörzsölte a könyökömet rendszeresen mert sötét barna volt a színe és szerinte koszos volt.

Mikor haza jött bebas.zta a bejárati ajtót és kiabálva rohant fel a szobámba. Ez minden nap. Mindig elbújtam.

Vendégségben a rokonok előtt meg akart verni mert véletlenül ellöktem a poharát.

Sok ilyen volt.

2017. aug. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha nektek ilyen gyerekkorotok volt, akkor én nem szólhatok semmit sem, ennyire durva dolgok nem történtek velem egy-két eset kivételével, viszont szeretetben, dicséretben stb. sohasem volt részem.
2017. aug. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Kicsi voltam, mikor elváltak a szüleim, apámról csak annyi maradt meg, hogy cipős lábbal a falba rúgta a fejemet többször, mert rosszul viselkedtem oviban és nem adtam át másnak a csillogós zsírkrétát, az óvónő meg beszólt neki, hogy önző vagyok emiatt.

Anyám megpróbált vízbe fojtani. Itt nem is a fájdalom volt lényeges, hanem a halálfélelem, meggyőződésem volt, hogy aznap megöl végül az az idegbeteg nő. Olyan 10-11 éves lehettem ekkor, az új faszzija kikezdett velem és idegbeteg lett, hogy elcsábítottam.

2017. aug. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Miután apám összejött a mostohaanyámmal és onantól kezdve szarba sem vesz (10 éve).


Ja, és mikor közölte, hogy sajnálja, hogy nem fiúnak születtem (22 év után).

2017. aug. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
90%
Akkor mindent megtehettek velünk mégsem segített rajtunk senki. Gondolok itt a többi valaszolora is. Ma már egy fülest sem adhatsz a gyereknek , mert vagy feljelentenek,vagy brutális állat a szülő.
2017. aug. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
91%

Te jó ég,úgy sajnálom a válaszolókat,hogy ilyen brutális gyerekkoruk volt.Engem csak egyszer-kétszer vert el anyám bottal,ha visszaszóltam neki,esetleg néhány pofont kaptam.A bátyáimmal viszont jóval keményebben bántak.Egyiknek a fejét apám részegen a leveses tálba vágta,miközben evett,másikat a szekrénynek vagy az ágynak vágta,mikor bemert szólni neki.És persze jó pár nyaklevesen is volt részük.De javarészt inkább verbális bántalmazást alkalmaztak rajtunk a szüleink.

16/L

2017. aug. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!