Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kereshetnem meg a...

Hogyan kereshetnem meg a biológiai szüleimet, ha az anyám álnéven jelentkezett be a korhazba?

Figyelt kérdés
A szülés után otthagyott és azóta nincs vele kapcsolat. Voltam már a gyámhivatalban, de ha valaki álnéven jelentkezett be akkor nem tudnak semmilyen infoval szolgálni. Hogyan találhatnek mégis rá?
2018. ápr. 30. 23:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
16%
Rtl klub keresem a családom.
2018. ápr. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Amugy szerintem a közösségi média elég jo az ilyesmire. PH csoportban voltak már hasonlo keresések, nem olyan régen egy ur kereste a régi barátját, és jelentkezett is. Ha kiirod a sztorit, plusz az informáciokat, akkor hátha tud valaki informácioval szolgálni.
2018. ápr. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%
Én biztos nem lennék kíváncsi arra,aki elhagyott. De valóban a Pesten Hallottam csoport a legmagasabb létszámú csoport hátha valaki ráismer a sztorira. Magánnyomozó esetleg,csak az sok pénzbe kerül.
2018. ápr. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%

Biztos,hogy jó ötlet megkeresni?

Ha valaki ott hagyja a kórházba az újszülött babáját,akkor nem kíváncsi rá,nem akar róla tudomást venni.

Nem hinném,hogy megérdemelné,hogy felkeresd.Persze,ez a te döntésed,biztos vagyok benne,hogy borzasztó nehéz neked ez az egész helyzet.

Persze a Facebook megér egy próbát.Sok szerencsét!

2018. ápr. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
48%
"Ha valaki ott hagyja a kórházba az újszülött babáját,akkor nem kíváncsi rá,nem akar róla tudomást venni. " Vagy borzasztó kétségbeesett, és lehet hogy évekkel később se tud másra gondolni hogy milyen lehet a gyereke.
2018. ápr. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
Hogy a fenébe lehet álnéven bekerülni egy kórházba? Semmit nem csinálnak addig az emberrel, amíg minimum a személyi igazolványt nem mutatja be.
2018. ápr. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
42%

Miért akarod megkeresni? Ha akarta volna, 100x felvehette volna veled a kapcsolatot, de annyira tudni se akart rólad, hogy még ezt az álneves dolgot is bejátszotta.


Egyébként tényleg fura ez a dolog, nem kéne ilyeneket kitalálni (már ha kamu az egész).

2018. máj. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
36%
Azt nem tudom, hogy hogyan, azt meg nem értem, hogy miért.
2018. máj. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
55%

Amennyiben tényleg álnéven jelentkezett be és ez nagy valószínűséggel, nem 5-10 éve volt... akkor nagyon minimális rá az esély, hogy sikerüljön.

Hiszen jóformán semmilyen nyom nincs, amin elindulhatnál.


Persze a közösségi médiát segítségül lehet hívni, de ki tudja, hogy fb-ozik-e.. illetve ugye, mivel nem most volt, az emberek sem úgy emlékszenek a dolgokra, hogy "jaj volt az Erzsike, aki terhes volt.. de nem hozott haza gyereket"

Mármint érted.. eltelt egy csomó idő.. és lehet, hogy aki tudna is segíteni, ahhoz nem jutott el az információ.


Sajnos bárhol is indulsz el... rengeteg nyitott dolog..

Hiába van meg a kórház, de lehet, hogy környező faluból jött..

Bár nem értem teljesen ezt az álnév dolog, terhes gondozásra sem járt? Vagy csak úgy random vagy mégis mi?

2018. máj. 1. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
38%

Nyilván (szerencsére) nem vagyunk a helyedben. Fogalmam nincs mi hajt, hogy találkozz egy nővel, akit mindennek lehet nevezni csak anyának nem. Nincs az az élethelyzet, amiért megbocsájtható, hogy lemond a gyerekéről, sorsára hagyja. Szerintem törődj azokkal, akik ott vannak neked, akikre számíthatsz. Ha meg azért akarod megkeresni, hogy beolvass neki (na ezt talán megérteném), ezt meg hagyd, a düh, csak neked árt.


Éld az életed, válj értékes felnőtté és legyen egy nagyon boldog saját családod!

2018. máj. 1. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!