Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tudok ezzel tenni? (Bővebb...

Mit tudok ezzel tenni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak pár éve, azóta apám meg is házasodott, egy afrikai nő/csaj a felesége (nagy köztük a korkülönbség, és nálam kb 6 évvel idősebb apám felesége). (Annyit előzményként, hogy apám megcsalta anyámat ezzel a csajjal, és végülis ezért váltak el. Anyám nagyon nem viseli el a csajt, volt itt "néger k****", "mocskos néger" stb. Én anyámmal élek, és hetente 2-3x ezt kell hallgatnom.) Főleg most, hogy apáméknak gyereke lesz, anyám még jobban ki van borulva, amit részben megértek, de nem tudom megérteni, hogy miért kell állandóan apám feleségével foglalkoznia. Én személy szerint nagyon várom, hogy megszülessen a gyerekük, mert mindig is szerettem volna egy kishúgot és ugye az is hozzátesz, hogy kis keverék gyerkőc lesz. Muszáj volt elmondanom anyámnak, hogy a csaj terhes, mert most lesz a ballagásom és mindketten ott lesznek és anyám kiborult volna, ha akkor tudja meg, de most hogy elmondtam neki, váltakozva "dobálózik" azzal, hogy "szép kis kapucsínó gyerek" meg "kismajom" ami elég szarul esik. Nem mondtam el anyámnak, hogy én várom a kistesót, mert abból botrány lenne. Ezzel mit tudok tenni? Tartsam titokban, hogy várom a kistesót? 19/L

2018. máj. 1. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:
érthető, hogy anyukád nagyon sértve, és sz rul érzi magát a megcsalás, meg elhagyás miatt, de erről nem a születendő gyerek tehet. én se szeretném apukád új nőjét, de a jövendőbeli kishúgomat igen, és ezt anyukádnak is meg kell értenie előbb-utóbb. ne hazudj neki, akkor hamarabb elfogadja.
2018. máj. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
93%
A megcsalás miatt érthető anyád viselkedése, de ettől még nem várhatja el, hogy te is utáld majd a születendő gyereket. Szóval, ha szóba kerül, ne titkold el előtte, hogy te várod mar a tesódat.
2018. máj. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!