Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti megszólnátok, ha a 18 éves...

Ti megszólnátok, ha a 18 éves fiatok festené a haját?

Figyelt kérdés

18 vagyok, barna a természetes hajszínem, jelenleg növesztem, amint eléri a megfelelő hosszúságot (még 2-3 hónap) szeretném majd befesteni. Gondoltam répasárgára is egy ideig, de úgy döntöttem a fekete is megteszi.


Igazából tudom, hogy mi lenne anyukám reakciója (nem kötne bele, eléggé elfogadó típus), de azért kíváncsi vagyok más szülők hogyan reagálnának erre.


(Gimit most fejezem be, tehát nem cikiznének a társaim a festés miatt.)


2018. máj. 14. 15:01
1 2
 1/13 anonim válasza:
58%
Fesd be:) nem ok elik az eleted. Kit erdekel kinek mi a velemenye? :3
2018. máj. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%
A gyerek haja nem tulajdon főleg nem 18 felett,de itthon a felnőtt nőket is megszolják ha bemerik festeni..
2018. máj. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Semmi baj nincsen ezzel.
2018. máj. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%
Szoke melir jol nez ki fiukon, de repasarga?! Fekete nagyon oregit, sapadta tesz, nagyon keves embernek all jol.
2018. máj. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
Ha ez a vágyad, próbáld ki, de akkor rendszeresen festheted, mert hamar lenő és kilátszik majd a fekete alól a barna hajad. Én előszőr kipróbálnám, hogy hogyan áll nekem az a szín.
2018. máj. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Punkoknak jól áll a szines mohawk esetleg,de ebben a formában amit te írtál csak egy igénytelen célzás a nemi identitásodra.
2018. máj. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Nekem semmi bajom nem lenne vele kiskorúnál sem, amíg épeszű a szín (ideiglenesen lefújhatja kékre, sőt az általam utált rózsaszínre is, az ő dolga).


Gimiben egy osztálytársamnak kötelező volt a fekete haj táncosként. Amíg nem mondta, nekem fel se tűnt, az a helyzet, ez azért elég feltűnésmentes :) Jól állt neki.


A párom nem tudom, mikor kezdte, én 20 éves korában ismertem meg, akkor fekete rúzs, fekete körömlakk volt rajta és hidrogénezett szőke haj. Na, az agresszív, a hidrogén-peroxid, amúgy remekül állt neki s az ő anyjának semmi baja nem volt vele. Később volt narancsvörös is, mint amilyen az Ötödik elemben van. Az nem állt neki jól, de mikor hülyüljön az ember, ha nem fiatalon? :D Bár minket a hajlott kor sem fog megállítani, ha ahhoz lesz kedvünk, azt hiszem.

Én magam csak bordóra és lilára festem a hajam, ami alig tér el az eredeti barnától, mert a hajam nem hagyja :D Nem is tetszene valami vad, de másnak attól még szabad játszani ezekkel.

Annyi rosszabbat csinálhatna a papíron felnőtt gyerek. Pl. cigizhetne vagy sok cukrot ehetne... A hajfestést mindig is nagyon szolid dolognak tartottam, még a vadabb színek is csak feltűnőek.

2018. máj. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
16%

Ha feketere festi, azzal nem lenne bajom, de nem ujjonganek erte.

Viszont utolso, neked a faszid ruzsozta meg koromlakkozta magat es te ilyen alakkal jartal? 😂😂😂😂

2018. máj. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
11%
#9-es, vegulis nem igazan tudodik ki, hogy faszija vagy baratnorol irt a#8-as valaszolo. Szerinte nincs kulonbseg a lila es Barbara haj szin kozott 😂 szerintem akkor a no es ferfi kozott sem lat kulonbseget.
2018. máj. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Engem az sem érdekelne, ha lilára festetné a haját. Ha ki akarja próbálni, próbálja ki. Ha nem tetszik, le lehet vágni nullás géppen, aztán majd kinő.

Ha egy felnőtt férfinak komoly munkahelye lesz, úgysem biztos, hogy megtehet majd ilyen dolgokat. 18 évesen még nyugodtan ki lehet próbálni.

Én csak egy tetoválással vitatkoznék, mert az egy életre szól és amit valaki 18 évesen szívesen lát magán, nem biztos, hogy 20 év múlva is örömmel tölti el.

Egy hajszín, henna tetkó, körömlakk, raszta frizura, piercing bármikor kivehető, lemosható, megszüntethető. Ezekben semmi kivetni valót nem találok.

2018. máj. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!