Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rossz apa vagyok, amiért nem...

Rossz apa vagyok, amiért nem tudom elfogadni azt, hogy a 13 éves nevelt lányomnak 17 éves a barátja?

Figyelt kérdés

2018. máj. 17. 13:48
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
35%
Nem vagy rossz apa,sőt.. de hidd el,nem minden fiú csak ágyba akarja vinni a lányt,es az a 4 év semmi. Igaz hogy még nagyon korai a fiúzás,de ha tiltod mégjobban csinálja
2018. máj. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
4 év nem sok tényleg, de ebben a korban még az. Nem értem, hogy egy mingyárt felnőtt srác miért pont egy kislánnyal jön össze. Még ha egy kis éretlen fiú lenne, azt mondom oké, de nem egy hülyegyerek.
2018. máj. 17. 14:04
 3/41 anonim ***** válasza:
81%

Attól függ, mibe megy bele a lányod...

De jó esetben a fiú sem akarja belevinni olyanba, amibe még nem kéne.

Én 45 éves vagyok, szóval hozzád hasonló korú lehetek. Jó nevű általános iskolában egy jó tanuló, jó családból való csinos lány osztálytársamnak nyolcadikas korában gimnázium 3., 4. osztályos fiújai voltak. Hogy mi történt és mi nem történt köztük, természetesen nem tudom.

A lány nem züllött el, a gimnázium végéig ismerem az életét, szépen tanult, normális életet élt a szüleivel.


Én próbálnám megismerni a fiút, hogy milyen ember. Beszélgetnék vele a családjáról is. Ha normális családból való, akkor megbíznék benne.

2018. máj. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem egy hülyegyerek, akkor valószínűleg nem csak kihasználja a lányodat és remélhetőleg tisztában van azzal is, hogy bizonyos dolgokhoz még túl fiatal a lány.
2018. máj. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
98%

Nem vagy rossz apa. Mikor 13 éves voltam akkor nekem se tűnt soknak az a 4 év, de most 20 éves fejjel én se tudnám elképzelni a húgomat ( aki szinten 13 éves ) egy 17 éves fiúval, de úgy alapból fiúval se. Olyan kicsinek tűnik még ehhez. De gyerek fejjel én is máshogy láttam.

Érthető, hogy nehéz elfogadni, hiszen félted a lányod és ezzel én is így lennék, de próbálj okosan viselkedni, mert ha azt erezteted vele, hogy mennyire utálod a kapcsolatukat vagy elkezded tiltani akkor nem fog bízni benned, titkolozni fog és akkor tenyleg nem vedheted meg. Ereztesd vele inkább, hogy barmit megbeszelhet veled és bízhat benned, akkor te is nyugodtabb leszel és jobban tudsz vigyázni rá.

2018. máj. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
86%

Ha nem hülyegyerek, talán fel tudja fogni mi az amit szabad és mi az ami korai még. Ha szerelmes, várni fog, a lány meg ha esze van, meg is váratja. Nem haragudni és tiltani kell, hanem leülni velük és megbeszélni, mint értelmes emberekkel hogy tisztában legyenek dolgokkal. Ha jól kijönnek, nem hiszem hogy akadály lenne, ha nem jönnek ki, akkor meg szakítanak. De tiltani semmiképp nem ajánlatos.

(Húgom is 14 volt mikor összejött a nála 5 évvel idősebb barátjával, most az esküvőt tervezik.)

2018. máj. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
45%
Én most nem tudom magam elképzelni egy fiúval 15 évesen.. 13 évesen meg a lovacskás játékok érdekeltek a lányokkal meg az agyagozás. Igaz, mi de ember más de ezt azért nehéz elképzelni egy 13 évest egy 17 eves sarccal.. nagyon durva..
2018. máj. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
33%

a 17 éves igenis csak meghúzni akarja a 13 évest, úristen épphogy csak elkezdődött a pubertás...


legjobb barátom szülei vagy 15 éve nevelőszülők, sok gyermek megfordult alattuk. Durva mennyi leányanya van, látom, tudom. Eldobják a bugyijukat az idősebb fiúktól, akik felcsinálják őket majd lelépnek.

2018. máj. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
65%
Na jó azért lássuk be egy normális 17 éves fiú d.ugni akar, és manapság sok 13 éves lány bele is megy ebbe. Nem örülnék ennek a kapcsolatnak. Lányodat világosítsd fel a fogamzásgátlásról.
2018. máj. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
19%
Nem. Simán megmondanám a 17 éves srácnak, hogy öreg nem vagy sportszerű, húzzál el. Abból nem csinálnék balhét, ha max. 15 éves sráca (1 nappal sem több) lenne, akármit is csinálnak kettesben.
2018. máj. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!