Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák! Miért tudom ilyen...

Anyukák! Miért tudom ilyen nehezen elfogadni, hogy a lányomnak 40 éves barátja van?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban lesznek 1,5 éve együtt. A lányom csak nyár végén mutatta be nekem és a férjemnek, mert félt a reakciónktól.


A férfivel nincsen gond, úgy látom, hogy szereti a lányomat. Nem mutatom ki a lányom előtt az aggodalmamat, mert nem akarom, hogy konflikus legyen köztünk. Viszont aggaszt, hogy a lányom év elején töltötte be a 20-at.



2014. ápr. 12. 22:38
 1/10 anonim válasza:
4%
valoszinüleg a lanyod csak kihasznalja 20 éves... Nemsoká lesz masik talán egy fiatalabb. En 18/f mutass be neki es elfelejti az oreget pusza
2014. ápr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Valoszinu h a nagy korkulonbseg miatt. De amig szereti tiszteli es rendesen banik a lanyoddal addig nincs nagy baj
2014. ápr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
A gond nem mostanában lesz, hanem majd kb. 20 év múlva. De 20 év házasság után mindenütt vannak/lesznek gondok, akármilyem korúak is a felek.
2014. ápr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Hát én is nehezen fogadnám el, ha a lányom velem egyidős hapsikkal képzelné el az életét. Ott nem stimmel valami.
2014. ápr. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
95%
En kedelyesen elbeszelgetnek arrol, h szeretnenek majd egy nap gyereket vallalni?:) A lanyodnak10 ev mulva sem lesz keso, de 50evesen apava valni, hm. Nekem volt egy kedves ismerosom, tenyleg nagyok jok voltak egyutt a parjaval, de belatta, h o nem kezdi el az apasagot elorol, 50-60evesen nem szuloire akar jarni stb. Igy aztan elengedte a lanyt. De azota is joban vannak, nincs harag, csak a jozan esz gyozott
2014. ápr. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10%

utolsó rettenetes hülyeségeket beszélsz!

egy 70 éves férfi még lazán összehozhat egy gyereket, míg egy nő már régóta nem.

szeretőből ugyanígy.

sajnos a természet a nőkkel ilyen szempontból csúnyán kibabrált...

2014. ápr. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Az, hogy összehozhat egy egészséges gyereket, nem azt jelenti, hogy szeretne is, valamint hogy megfelelően gondoskodni is tud róla...
2014. ápr. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Így van. Megcsinálni meg lehet 70 évesen is. De nem hiszem, hoyg sok kedve lesz majd felkelni hozzá éjszaka, pelenkázni, etetni, később focizni vele, eljárkálni a szülőire és társai. Ugyananynira szüksége van az apjára a gyereknek mint az anyjára. Egy öreg tatával mit kezdjen szegény gyerek?
2014. ápr. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
21%

@7

valóban nem azt jelenti, de az ellenkezőjét sem.

ez ember és nem korfüggő. van aki korábban, van aki később és van aki soha nem lesz alkalmas a gyermeknevelésre.

a lehetőség a férfiaknál mindenesetre jobban kitolódik, hosszabb az intervallum az apaságra, mint a nőknél az anyaságra, ez biológiai tény.

én negyven fölött lettem apa, előtte alkalmatlan is lettem volna rá, kalandoztam és menekültem a felelősségvállalás elől.

a nők általában hamarabb érnek, viszont sajnos az idő is hamarabb eljár felettük, a természet talán így kompenzál.

2014. ápr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%
Azt hiszem az én szüleim a mai napig nem fogadták el a férjem, 13 boldog év van mögöttünk, 3 közös gyerek és 20 év korkülönbség. Nekünk működik, annyira egyforma az értékrendünk, hogy nem érezzük az ilyenkor magától értetődő generációs különbséget. Hogy mi lesz velünk 10-20 év múlva nem tudom, de ha még működni fog ez a fórum megírom :D!
2014. ápr. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!