Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Két hónap múlva 15 éves...

Két hónap múlva 15 éves leszek és anyámék nem engedik, hogy legyen barátom, majd ha betöltöm a 17-et. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon unom már ezt, hogy mondják, hogy ráérek, meg hogy majd 17 évesen. De eléggé tudhatnák, hogy én addig nem fogok várni. Hogyan mondjam majd el nekik, hogy van barátom? (Most még nincs) vagy ne is mondjam el nekik?
2018. máj. 18. 18:38
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
30%

Szia.

Miért szeretnéd ennyire hogy barátod legyen?

2018. máj. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
30%

A 15 éves kori kapcsolatból úgysem lesz többnyire hosszútávú normális kapcsolat, ezért mondják biztosan.. Azt mondjuk hogy valaki ennyi idősen a barátjával moziba menjen meg programokra, vagy akár csókolózzon, elfogadhatónak tartom, de szexuális kapcsolatot nem, úgyis jó eséllyel megbánnád. Valószínű szüleid is attól féltenek.

Ha lenne barátod (mert ugyebár a szerelmet nehéz megtiltani), mondd el a szüleidnek

2018. máj. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
23%
Ha nekem ilyen problémáim lennének....
2018. máj. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
71%

Nem jó, ha csak azért akarsz barátot, hogy legyen...

De amúgy a beleegyezési korhatár is 14 év, szóval az sem a szülők döntése, nem "tílthatják,".


Elég rossz politika a szüleidtől, hogy tiltják, valószínűleg pont ezzel hajtanak majd valami hülyeségbe.


Én azért szólok, hogy próbálj meg okos lenni.

2018. máj. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
74%
csak azert ne akarj, hogy legyen, de ha alkalom adodik, hat miert ne. Amugy nem tudom, masok tini eveiben mi volt a divat, de az enyem es az ismeroseimeben is az, hogy boven volt baratunk / baratnonk 15 evesen, szval nem ertem ezt az alszenteskedest.
2018. máj. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
35%

"De amúgy a beleegyezési korhatár is 14 év, szóval az sem a szülők döntése, nem "tílthatják,"."


A beleegyezési korhatár nem azt jelenti, hogy 14 évesen "joga" van fűvel-fával dugni és ezt a szülőknek tétlenül kell nézniük, csupán azt, hogy a másik fél nem büntethető kiskorú megrontása miatt.

2018. máj. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim válasza:
38%
“tudhatnák, hogy én addig nem fogok várni” - Miért ez a dolog csettintésre megy? Mert akkor van egy rossz hírem: az nem szerelem.
2018. máj. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
19%

"A beleegyezési korhatár nem azt jelenti, hogy 14 évesen "joga" van fűvel-fával dugni és ezt a szülőknek tétlenül kell nézniük"


Pedig pont azt jelenti!

2018. máj. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
40%
Nem azt jelenti utolsó. Azt jelenti hogy nem büntethető semmilyen vénember aki gyerekkel kefél. De a szülők lazán megbüntethetik a gyereküket. Nem kell neki számítógép, tévé bulikázás, divatos göncök, meg telefon sem. Senki sem vonhatja felelősségre a szülőket ha nem pénzelik az ilyesmit a ri.banckodó kiskorúnak. Szóval lehet lázongani, meg viselni a következményeket.
2018. máj. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
71%
Értem én ,hogy még csak 14 éves... de senkinél nem volt gyerekszerelem ? Senkinél nem volt ,hogy kézen fogva sétálgattak stb ? Talán itt a hiba a rendszerben és ezért van itt annyi teherbeesett tizenéves mert a szülönek könnyebb megtiltsa ,hogy barátja legyen mintsem a helyes védekezést tanitaná meg és akkor esetleg nem lázadna a gyereke és menne butaságba bele . Ha megvolt a nagy beszélgetés adhatnának egy kis bizalmat a gyerek felé ...
2018. máj. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!