Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Par honap mulva betöltöm a...

Par honap mulva betöltöm a 17-et.175cm vagyok es 48 kilo ez sok szerintetek vagy keves? Nemakarok meghizni buntudatom van ha sokat eszek ezzel mit lehetne csinalni?

Figyelt kérdés
2017. jún. 16. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Kevés , 10 kg rád férne.
2017. jún. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Orvoshoz menni. Komolyan. Ha 20 centivel alacsonyabb lennél, akkor is épp az alsó határ lenne. EZ nagyon kevés, és ha te soknak gondolod, akkor szakemberre van szükséged, aki segít.
2017. jún. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez már anorexia.
2017. jún. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez elég soványnak tűnik, bár mindenkinek más a testfelépítése, zsír eloszlása stb. Szerintem rád férhetne pár kiló.
2017. jún. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja és mellesleg fiu vagyok nagyon gaz a helyzet?
2017. jún. 16. 16:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Igeen, így már megint más... Hízz pár kilót, biztos rádfér!
2017. jún. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmi vész! A BMI szerint közepesen sovány kategóriába tartozol. Ha jól érzed magad a bőrödbben, nincsen proléma, ha ez a rendszeres táplálkozás mellett van. A többit majd hozza a kor.
2017. jún. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fiúként is lehetsz anorexiás, még ha ritkább is srácoknál.

Amiket írtál, erre utalnak. Kérj segítséget!

2017. jún. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az nagyon kevés!Én 164 centi vagyok es 43 kiló tehát én sem vagyok túl dagi,úgyhogy mindenképpen menj el orvoshoz mert ha sokáig lesz még ez az állapot akkor komoly bajok lesznek a szervezeteddel!És ne értsd félre én csak segíteni szeretnék! ;)
2017. jún. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!