Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Idegbeteg, agresszív szülő...

Idegbeteg, agresszív szülő mellett mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem nem bírom már, engem nem bánt, viszont az anyámmal úgy beszél mint a kutyával, egyszerűen nem bírok itthon lenni, szégyenlem hogy egy ilyen ember a vérszerinti apám. Mit tehetek? Kiskorú vagyok.
2018. máj. 18. 18:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
Ebbe nagyon nehéz tanácsot adni. Onnan indul az egész, hogy miért beszél vele úgy?
2018. máj. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Iszik, kifelé mutatja milyen szép családja van, közben meg terroban élünk. 15 éves lány vagyok.
2018. máj. 18. 19:19
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Azt lehet csinálni, hogy ráveszed anyukádat a válásra.
2018. máj. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Anyukád, hogy viseli ezt? És miért viseli el?
2018. máj. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
9%
Ha megszüntetik az okát amiért iszik és nem kiabál veletek úgy sem és nem iszik többet, akkor van remény a jó családi életre. Ehhez viszont szakember kell.
2018. máj. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
17%
Egyébként az is lehet, hogy olyan sérelem érte, amit nem tud megfogalmazni. Nem tudja kibeszélni és gyűlik a feszültség és alkoholba fojtja.
2018. máj. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Anyádon múlik egyenlőre, esetleg próbáld meg afelé terelni hogy költözzetek el. Ha nem hajlandó erre akkor húzd meg magad és próbáld meg úgy megoldani hogy eltudj költözni 18 éves korod után. Sajnos az ilyen ember nem sokszor változik meg sőt általában rosszabb lesz.
2018. máj. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
"Ha megszüntetik az okát amiért iszik és nem kiabál veletek úgy sem és nem iszik többet,"Meg ahogy azt Móricka elképzeli.. MINDIG lesz kifogás hogy miért.
2018. máj. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Csak anyámat sajnálom... Ő csak vonja a vállát.

Jó ötlet, hogy költözzek el, azon vagyok. És, hogy megoldjam, hogy szeptembertől kollégiumban legyek.

Amúgy alkohol nélkül is idegbeteg, ez csak rátesz egy lapáttal.

Ő a férfi, mi pedig csak szolgák vagyunk... Szerinte ez az élet rendje. Nekem is mondja, hogy semmire nem viszem, meg hogy ha nem kiabálna velem már terhes lennék vagy drogos. Amúgy kitűnő tanuló vagyok erős iskolában, és állandóan itthon ülök....

2018. máj. 18. 19:57
 10/15 anonim ***** válasza:
Az én apám is ilyen :(
2018. máj. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!