Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy kérjem vissza a számítógé...

Hogy kérjem vissza a számítógépem apától?

Figyelt kérdés
Apa elvette a számítógépem a mai napra mert mocskosan hagytam magam mögött a wc-t, pedig nem is direkt... Egyszerűen nem bírom ki számítógép nélkül, nincs mit csinálnom otthon egyszerűen, tv-zni utálok, telefonon meg youtube megy max el az is elég unalmas egy idő után. Csak dobálom magam meg szenvedek itthon ha nincs gépem és apa nem érti meg hogy ez nem jó egyáltalán. Tanulni nem tudom magam rávenni még. Valami ötletek, mivel kérjem vissza? (Már megígértem neki hogy kitisztítom a wc-t, de ez nem volt neki elég) 18/f

2018. máj. 22. 17:54
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
85%

tesó egy nap 24 óra...

10 órát ha gépezel marad 14 órád..

ha rendesen étkezel napi 3szor az megint étkezésenként 1 óra... de számoljunk a 3helyett 2 vel..

akkor 12 órád marad...

ha alszol 8 órát, akkor marad 4 órád...

4 órába jársz wc re, fogmosás, tanulás, még kicsi pihi, beszélgetsz szüleiddel, éled a magán életed...

szerintem ez eléggé szar felállás...


és igen eléggé függő vagy, CSAK napi 10 órát gépezel.... ez azért nem olyan kevés szám... 0 mozgástered van ezek szerint, semmi szociális életed, és a tanulást is leszarod...

én hetekre venném el a géped nem 1 napra...

2018. máj. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%
Kamu ez, nem kicsit!
2018. máj. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
Én a gépen élem a szociális életem és gépről tanulok így nekem nem kell a való élet. 1 óra evés? Ebédet 5 perc alatt lenyomom, még ha leves, főétel és desszert is van, reggeli/vacsora 2 perc...
2018. máj. 22. 21:09
 24/40 anonim ***** válasza:
100%

"nekem nem kell a való élet"

Ááhhh... dehogy vagy függő

2018. máj. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
Menj takarítani trollocska
2018. máj. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltesd, kamugép. Egyre rosszabb, ahogy próbálsz trollkodni.
2018. máj. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%

Apa!

Egy nyomi lúzer vagyok! Nem voltam képes letakarítani a féknyomot a klozetról! Egy szánni való kis porbafingó vagyok, akinek a nyomorult élete nem ér egy kockányi wc papírt sem! Kérlek könyörülj rajtam!


Vagy valami hasonló hátha megindítja az öregedet és szétveri azt a xart a hátadon!

2018. máj. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon remélem, hogy ez kamu, de sajnos azt is el tudom képzelni, hogy nem az. És ez az igazi tragédia. Kérdező, a napi 10 óra játék rengeteg! Az pedig egyáltalán nem normális, hogy egyetlen napot sem vagy el gép nélkül. Mi lenne veled, ha egyszer elromlana és napokat, vagy akár egy hetet a szervizben lenne? Soha nem csinál semmit együtt a család? Pl.nem mentek kirándulni, várost nézni, sportolni, vagy csak fagyizni egyet?
2018. máj. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:

#28 ez azért durva, ilyet nem mondunk más emberre.....

Utolsó: nem, mindenki tv vagy gépezik otthon minden nap szabadidejében, nincs olyan hogy program

2018. máj. 23. 11:45
 30/40 anonim ***** válasza:
100%

"nem mondunk más emberre."

Nem másra! Magadra!

Ember amit "élsz" az nem élet!

2018. máj. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!