Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy kérjem vissza a számítógé...

Hogy kérjem vissza a számítógépem apától?

Figyelt kérdés
Apa elvette a számítógépem a mai napra mert mocskosan hagytam magam mögött a wc-t, pedig nem is direkt... Egyszerűen nem bírom ki számítógép nélkül, nincs mit csinálnom otthon egyszerűen, tv-zni utálok, telefonon meg youtube megy max el az is elég unalmas egy idő után. Csak dobálom magam meg szenvedek itthon ha nincs gépem és apa nem érti meg hogy ez nem jó egyáltalán. Tanulni nem tudom magam rávenni még. Valami ötletek, mivel kérjem vissza? (Már megígértem neki hogy kitisztítom a wc-t, de ez nem volt neki elég) 18/f

2018. máj. 22. 17:54
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked szükséged lenne egy "fehér nyúlra" aki/ami kirángat ebből a tarthatatlan állapotból!
2018. máj. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
A Mátrixosra gondoltam nem a Gyalog galopposra. Bár az utóbbi is megoldás lehet!
2018. máj. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell tanulnod a géped nélkül is ellenni. Ha gyorsan tanulsz, akkor egy okos, értelmes fiatalember lehetsz. Kár lenne érted, ha elkallódnál a virtuális világban. Az olvasás nagyon jó dolog. Gondolom a kötelező olvasmányokkal sikeresen megutáltatták veled az olvasást. Pedig adhatnál új esélyt a dolognak. Hátha jobb lesz, ha Te választod ki a könyvet. Gondolom tisztában vagy vele, milyen hatással van a szervezetedre, ha napi 10 órákat ülsz. Idővel pokoli fájdalmaid lesznek, rossz lesz a vérkeringésed, és így az agyad oxigén ellátása sem lesz jó. Ez pedig a tanulmányi eredményeid romlásához fog vezetni. Nem azt mondom, hogy egyáltalán ne játssz, de radikálisan csökkenteni kellene a mennyiséget. Napi 1-2 órának elégnek kellene lennie, és nem volna szabad rosszul érezned magad, ha kimarad egy- két nap. Egyébként nyaralni sem szoktatok menni? Vagy oda is viszed a gépedet? De ha már nyaralás: Nem akarsz élőben is találkozni a virtuális haverokkal? Hidd el, hogy édesapádnak nem a koszos WC volt a legnagyobb baja. Az már csak az utolsó csepp a pohárban. Az nagyon helyes, ha ezentúl jobban odafigyelsz a tisztaságra otthon, de emellett meg kellene tanulnod igazi életet is élni. Sajnos rossz példát láthattál otthon, így máshonnan kell segítséget kérned. Ha a telefonod nálad van, keress rá, milyen programok vannak mostanában a közeletekben. Biztosan találsz ingyenes programokat is, így nem kellene a szüleidet pumpolni. Vagy kereshetnél valami diákmunkát a nyárra. Vagy beszélgethetnél apukáddal is. Kérdezd meg, ő miket csinált fiatalon. Gondolom a '90-es években lehetett fiatal, az egy elég bulis időszak. Biztosan lenne mit mesélnie.
2018. máj. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

múltkor még apád is ugyan ilyen igénytelen volt és csak anyád csinált valamit a családban:D

de szép próbálkozás

2018. máj. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
Apám nem igénytelen, az valaki más lehetett, szüleim tisztaságmániások... 1-2 óra? XD 5 óra a minimum amit minimum el kell töltenem gépezéssel azalatt nem bírom. De ez nem azt jelenti hogy függő vagyok, mert kibírom ha nem vagyunk itthon. De itthon azért jól esik ha gépközelben vagyok.
2018. máj. 23. 15:28
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
Emberek, tényleg kár a trollt etetni.. Nyilván kamu.
2018. máj. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%

Napi max 10 órát játszom, nem vagyok függő,



Mint függő, mondom neked hogy de, ha ennyit rinyálsz a gép után és 5 óránál kevesebb nem elég, a függő szótári definíciója vagy.

Amúgy van egy érzésem nem az első alkalom volt a vécés dolog ha apád elvette a gépet

2018. máj. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Nem vagy függő, Jah.

[link]

2018. máj. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Nem vagy függő. :D Nincs kocka fejed. :O
2018. máj. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszítek észre, hogy milyen gyenge troll?
2018. máj. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!