Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy beszéljem rá a hallókészü...

Hogy beszéljem rá a hallókészülék hordására?

Figyelt kérdés

Apukám 60 éves és már egy ideje csináltatott magának hallókészüléket, de nem hordja mert milyen gáz. Ezt aláírom én is, hogy kicsit az..

De. Sok veszekedés adódik anyukám és közte , hogy semmit nem hall meg és ha valamit nem úgy ért akkor minket b*sz le, hogy miért így csináltuk miért úgy,közben meg minden rendben van csak ő nem hallja rendesen. Ez miatt én is kerülöm a vele való beszélgetést mert kiabálni kell és akkor talán jobb esetben meghallja.

Múlt héten érettségiztem és a hazaérkezésemkor is leb*szott mert én megint csavarogtam, holott előtte este mondtam neki hova megyek.


2018. máj. 25. 19:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Mi a gáz benne? Ma már létezik alig látható is
2018. máj. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De ez olyan ami a fül mögött van és kb.5 cm
2018. máj. 25. 19:52
 3/14 anonim ***** válasza:
68%

Gáz... Te vagy gáz, meg apád is, nem a hallókészülék.

A testi fogyatékosság nem egy szégyellni való valami!

2018. máj. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Ha gáz akkor minek csináltatta meg?!Nem hinném,hogy egy 60éves férfinak gáz lenne,hogy hallókészüléket kell hordania.Ha pedig az sem viszi rá a használatra,hogy a rossz hallása konfliktusokat alakít ki,akkor valószínű semmi sem fogja.
2018. máj. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%

"Sok veszekedés adódik anyukám és közte"

- akkor önvédelemből lett nagyothalló...

Egyébként sok nehézség is adódhat a készülékből: felerősíti a háttérzajokat is és sokszor azért nem hallják a lényeget, nem olyan felhőtlen dolog az.

Ne veszekedjetek - olyan rövid az élet, kár rikácsolással tönkretenni.

2018. máj. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
Az a gáz, hogy még te is gáznak látod. Felháborító a hozzáállásod. Kíváncsi vagyok egy hallássérült szemébe bele tudnád-e mondani. Pláne egy olyan hallássérültnek, aki többre vitte mint te, pedig ő "gáz".
2018. máj. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

Őszinte leszek az én apám mindent elfelejt, én régebben írtam neki egy sms-t vagy egy cetlit a hűtőre hogy hol vagyok, és akkor "volt nyoma".

De tényleg furcsa hogy nem hordja apud a készüléket, amikor nem olcsó mulatság megcsináltatni.

Az Ő élete, nem kötelezheted rá, a sajátod érdekében írtam a tippet.

2018. máj. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
Érintett vagyok, csak hogy tudjátok. A hallókészülék az elvesztett, legtöbbször a magas hangokat adja vissza. Ha felrakod, hallani fogod az ajtó nyikorgást, a zacskó zörgést, stb. Cserébe be van dugva a füled, amit addig hallottál, már kevésbé hallod. Ilyenkor oda kell menni az ember elé, tudjon szájról is olvasni. Én is 1 hétig hordtam hallólészüléket, de visszaadtam. Kit érdekel hogy nyikorog a hűtőajtó!!!
2018. máj. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%
Nem a hallókészülék a gáz, hanem az, hogy nem hordja.
2018. máj. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Hordja csak otthon. Otthon semmi se gáz.
2018. máj. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!