Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy beszéljem rá a hallókészü...

Hogy beszéljem rá a hallókészülék hordására?

Figyelt kérdés

Apukám 60 éves és már egy ideje csináltatott magának hallókészüléket, de nem hordja mert milyen gáz. Ezt aláírom én is, hogy kicsit az..

De. Sok veszekedés adódik anyukám és közte , hogy semmit nem hall meg és ha valamit nem úgy ért akkor minket b*sz le, hogy miért így csináltuk miért úgy,közben meg minden rendben van csak ő nem hallja rendesen. Ez miatt én is kerülöm a vele való beszélgetést mert kiabálni kell és akkor talán jobb esetben meghallja.

Múlt héten érettségiztem és a hazaérkezésemkor is leb*szott mert én megint csavarogtam, holott előtte este mondtam neki hova megyek.


2018. máj. 25. 19:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
81%
Az a baj hogy nehezen bírja elviselni lelkileg azt hogy ő már erre van rászorulva. Sajnos ezt nehezen akarja elfogadni hogy szüksége van rá, de az is lehet hogy hibás valamiért a készülék és zavarja őt, és ezért nem tudja magán elviselni,csak ugye más kifogásokat mond.
2018. máj. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
64%
TESSÉK??!
2018. máj. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
66%

Miért lenne gáz? Ne haragudj, de elég gyerekes szinten vagy, ha igy állsz te is hozzá. Még le sem irtad, hogy 18 körül vagy, de valahogy sejtettem a sztori elején..


Nincs egyedül vele, rengeteg ember hord ilyesmit. Ha zavarja a fül mögött, akkor miért nem vesz olyat, amit egyszerüen fülbe kell csak rakni? Nagyimnak olyan van. Megnöveszti egy kicsit a haját, akkor meg abszolut nem is fog látszodni. El lehet dönteni, hogy mi a fontosabb, a viták megszüntetése, vagy a kinézete. Tul fog ezen lépni szerintem, belátja majd magátol, hogy szüksége van rá - már ha nem az a tipikus makacs ember..

2018. máj. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nagyon hasonló cipőben járok. Hetek óta könyörgök 61 éves apámnak, hogy csináltasson magának hallókészüléket, mert ha ott állok mellette és normális hangerővel beszélek hozzá, nem hallja meg. Iszonyatos, hogy folyton üvölteni kell neki, van, amit egymás után háromszor. Engem egyáltalán nem érdekel/zavar a hallókészülék, én lennék a legboldogabb, ha megcsináltatná. Kérdeztem tőle, hogy a munkahelyén nem okoz-e problémát, hogy nem hall, de nem hallotta meg a kérdést! Ő szerintem gáznak érzi a hallókészüléket, ezért lehetetlen rábeszélni.
2018. máj. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!