Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem tudnak büszkék...

Miért nem tudnak büszkék lenni rám így? Miért kell erőltetni, hogy vállaljak gyereket?

Figyelt kérdés

29 éves nő vagyok, úgy gondolom, hogy nekem még nem jött el az az idő, hogy 'lenyugodjak', és anyuka, feleség legyek. Élvezem az életet, szórakozok, utazgatok, építem a karrieremet.


De ez az anyám nem tudja elfogadni... Hogy bezzeg az egyik barátnőjének a lánya 25 éves, kétgyerekes anya. Mind a két unokatestvéremnek van családja, pedig fiatalabbak nálam. A legjobb barátnőm is 26 éves volt tavasszal, most született meg a második kislánya. És hogy nem igaz, hogy én nem vágyom a családra, fontosabb nekem a karrier és a bulizás.


2018. máj. 26. 15:10
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
99%
Legyints rá, te a saját értékrended szerint élsz, ő meg az övé szerint.
2018. máj. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Próbáltam már. Mégis mindig felhozza. Legyen szó akár egy kávéról kettesben, vagy 15+ fős családi eseményről.
2018. máj. 26. 15:18
 3/36 anonim ***** válasza:
78%

Türelmes vagyok.

Ha engem ezzel állandóan így szekíroznának, felállnék, leordítanám őket és megmondanám, hogy ezennel a kapcsolattartás befejeződött.

2018. máj. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
83%
Mond meg neki h vagy leillátja magát v nem mész a közelébe,a gyerek issza meg a levét ha azért vállalják mert elvárás.. Én sem szülők többet soha, elég egy,az is épp elég macera és pénz.. Amugy az ilyennek semi se,jo.. ?Miért nem fiu lett,miért fiu lett,minek hozod a nyakamra én még fiatal vagyok nagyinak..Stb. Képmutatás az egész.
2018. máj. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos ez az össznépi nyomasztás általános jelenség. a nőket azzal ba.sztatják hogy értéktelenek ha nem pottyantanak harminc ellőt. Gondolom a rokonaid-barátnőd nem tudták elviselni hogy ezt csinálták velük, ezért szültek inkább... Legalábbis azoknál akiket ismerek, és huszonkettő-huszonkilenc között gyerekük volt, tizenhétből tizenhétnél az volt az indok hogy hagyják már békén őket. Utána meg lehet csodálkozni a sok félresöpört gyereken, akiket csak kényszerből vállaltak, meg azért mert megtörték őket a folyamatos csesztetéssel...
2018. máj. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
18%

a kérdés csak akkor érdekes, ha van, akivel szeretitek egymást és aki jó apa lenne, vagy csak szórakozgatáshoz van linkóci alak és te az ágyasa vagy. Mert akkor minek? De azzal is szembe kell nézni, hogy majd amikor "kiszórakoztad" magad nem biztos hogy találsz olyat akinek egy leharcolt 35 éves kell társnak és gyermekei anyjának.

Szerintem édesanyád ilyesmire is gondol, és azért biztos büszke, hogy építed a karriered - jó dolog az, te majd 50 körül ráérsz rájönni, hogy szart se ér, karriertől curva boldogtalan marad az ember, mert egyáltalán nem azon múlik a boldogság.

2018. máj. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
77%

Csak a primitív emberek ugatnak bele ilyen szinten a másik életébe. Legyen az szülő, kolléga vagy haver - primitív tahó. Bocs. Nekem egyszer mondott volna ilyet valaki, nagyon hamar megbánta volna. Érdekes módon eddig senki nem zrikált ilyesmivel, de én elég hamar leváltam és nem tűrtem beleszólást az életembe senkitől.

36N

2018. máj. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
78%

Elfogadás.

Ma körülbelül tizedötödszörre írom le.

Elfogadásból van a legnagyobb hiány ma a világunkban. A feltétel nélküli szeretet is az elfogadással kezdődik.

2018. máj. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
11%

azonkívül hogy biztos voltam, hogy 0-ra pontozzátok a 6-ost, érdeklődnék, nem tűnt fel senkinek hogy a kérdező - feltéve a menterend szerinti kamukérdést mialfsnak szüljek mér' erőltetik? - nem ír arról van-e legény a láthatáron,

mintha az teljesen indifferens lenne a kérdés szempontjából, hogy van-e és a férfi akar-e családot?

Anyukák-apukák szoktak ám ilyenre gondolni, tehát a kérdés egy rosszul fabrikált kamu, a kérdező meg csak lepontoz. Na nyomás, pontozz le karierista.csa!

2018. máj. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
95%

Ha van férfi, akkor majd a férfi és a kérdező KETTEN KÖZÖSEN eldöntik hogy lesz-e gyerek és ha igen, mikor.

Ez nem a kérdező anyukájának a dolga.

2018. máj. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!