Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megteheti, hogy kirak otthonról?

Megteheti, hogy kirak otthonról?

Figyelt kérdés

Jogos, hogy anyám azt mondta, ha tetováltatni merek(saját pénzből) kitesz otthonról?


19 éves lány vagyok.



2018. máj. 27. 14:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
34%
Nem jogos, de ha már nem tanulsz megteheti.
2018. máj. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%

Megteheti. Nagykorú vagy, nem kötelessége eltartani. Perelheted rokontartásért, ha még nappalin tanulsz.

De nem jobb a békesség? Ha fontos számodra, amit egész életedre magadra akarsz varratni, akkor pár év múlva is az lesz.

2018. máj. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
59%
Nem jogos, de természetesen megteheti. Te felnőtt ember vagy, az ingatlan pedig az övé.
2018. máj. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
43%

Jogosnak nem jogos, a te pénzed, rádásul nagy koru is vagy

Milyen tetkót akarsz?:D

2018. máj. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Metionin ***** válasza:
58%
Ha nem tanulsz, akkor 18 fölött kirakhat szinte bármilyen indokkal. Lépj le amint tudsz, aztán tetováltass. Gondolom nem csak a tetkó tekintetében ilyen vaskalapos, ahol a szülőnek komolyabb indok nélkül eszébe jut hogy kirakja a gyerekét, onnan jobb is elhúzni.
2018. máj. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
61%
Ilyen, már bocsánat, de miért vállal gyereket? Eléggé benne van a pakliban, hogy idővel lesznek ilyen vagy olyan vágyai az embernek. Ő meg azt hiszi, hogy élete végéig saját maga rendelkezik a gyerek testéről? 16 évesen megtiltani teljesen jogos,mert egyrészt iskola, másrészt lehet később megbánja(ez most is igaz de a saját felelőséged, hogy belevàgsz), de később..
2018. máj. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
65%

Az ilyen szülő csak a saját beszűkültségét és alkalmatlanságát, tehetetlenségét fejezi ki az efféle zsarolassal, fenyegetőzéssel.

Aki képtelen a gyereke személyiségét elfogadni, az nem szülő, hanem egy nárcisztikus személyiségzavaros barom.


Amúgy ha állandó lakcímed van oda, sőt ha netán tulaj is vagy a lakóingatlanban, akkor nem tehet ki jogilag sem.

De megkérdőjelezem az embeei érzéseit egy olyan embernek, aki a saját gyerekét utcára tenné egy szaros tetkó miatt.

2018. máj. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
19%

Nem értem, az én szüleim is ki akartak rakni, amikor megmondtam, hogy drogozni és részegen vezetni akarok, miután 20 ismeretlen pasival lefeküdtem egy fesztiválon.


Bunkók ezek a szülők!

2018. máj. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
76%
#8 ugye azért tudod, hogy egy tetkó és az, amit te leírtál között azért van egy kis különbség:)
2018. máj. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
17%
#9: tudom, szándékosan sarkítottam, de a mondanivaló nagyon is közel van egymáshoz.
2018. máj. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!