Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális az ha egy anyuka a...

Normális az ha egy anyuka a 22 éves lányára ráerőlteti az akaratát azzal kapcsolatban hogy milyen férfivel találkozhat és kivel nem?

Figyelt kérdés

Tehát ha a lány randizik egy férfival, az anyuka pedig nem szeretné hogy bármi legyen közöttük (akármilyen okból, ez most nem fontos) akkor rábeszéli a lányát hogy úgyse lesz semmi komoly, vagy hülyeséget csinál ha vele van, stb... és lebeszéli róla, vagy megtiltja neki, vagy elkezd veszekedni vele mert szerinte ez nem jó ötlet.

Az ilyen anyukákat hogy lehet kezelni?

Csak szerintem túlzás már ez ebben a korban?


2018. máj. 31. 12:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Fel kel nőnie a kiskorusitott nőnek,ha egyáltalán nő,inkább kislány aki 22 évesen hagyja h az anyja intézzi a párválasztását.. Ha meg nem tud felnőni,30 évesen se gyakorizzon h mit tegyen ha Anyuka választja ki a partnert akivel legozhat max..
2018. máj. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Az a 22 éves, aki ezt hagyja, megérdemli.
2018. máj. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Hiába írod, bizony nem mindegy, hogy mi az oka.

Alapvetően a lányaimat nem korlátozom/nám ilyenben, DE!

Ha tudom, hogy a választott drogos, netán bűnöző, akkor bizony nagyon igyekeznék lebeszélni. Nem szeretném, ha a gyerekem a saját kárán jönne rá, hogy esetleg nekem volt igazam.

Szóval, mi az az ok, ami szerinted nem fontos?

2018. máj. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Azért gondolom hogy nem fontos mert 22 évesen nem biztos hogy az élete párját keresi, és nem is biztos hogy bármi komoly lesz belőle.


a probléma hogy idősebb a férfi, de ezt nem szeretném részletezni mert amit említettem közel sem biztos hogy komolyan gondolják. Egyszerűen egy randiról, találkozásról volt szó. Ami után az édesanya mondhatni kiborult.


Dehogy, szó sincs ilyenről hogy drogos vagy bűnöző lenne, sőt!

2018. máj. 31. 12:38
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

És miért kell beszámolni anyunak a randi részleteiről 22 évesen?

És sose tudattam a szüleimmel részletesen, hogy melyik fiúval/férfival mit csináltam. Aki komoly volt, azt bemutattam. A próbálkozásokról, randikról nem kell mind tudniuk.

2018. máj. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
A 22 éves lány nem normális hogy hagyja
2018. máj. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
54%
Sok helyen nem értik a randi fogalmát a szülők,főleg ha öregek már. Mert abba születtek,h apu anyu kinézi a partit,aztán összeadják őket,semmi ismerkedés nélkül, aztán élnek boldogan v nem boldogan,az senkit se érdekelt. Rahedli ilyen házasságbol lett válás,v türés,napi gyilkolás,v épp nyitott kettős élet.. 18 felett a szülő ma már szálljon ki az egészséges gyereke nemi életőből.. Sokan ezért hazudnak inkább h egydül vannak,ismerek olyat akik 8 éve hazudnak otthon a vidék családjaiknak h nincs senkijük,közbe itt élnek együtt 8 éve Pesten mellettünk,30 sok.. De legalább nyugtuk van..
2018. máj. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%

#4: Akkor mit keres? Szexpartnert?

Ha nem élete párját keresi, akkor minek a kapcsolat? Szórakozás? Ez rossz hozzáállás. Egy 22 éves felnőtt embertől ez gáz

2018. máj. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%

5-ös, nálad a pont!!!


"És miért kell beszámolni anyunak a randi részleteiről 22 évesen?"


Hát ez az!

Kérdező nyilván ismeri az anyját születése óta. Pontosan tudja, hogy egy beleszólós, irányítani akaró ember. Ilyenkor azt se szabad elmondani, hogy egyáltalán randira megy. Barátnőkkel találkozik, aztán kész.

Mert ha anyuka már tudja, hogy randira megy, akkor faggatni fogja. És nehéz meggyőzően hazudni, hogy 25 éves, csöndes, jóindulatú, jól kereső férfi volt, mikor valójában egy ötvenéves, nagydumás életművész.

2018. máj. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
98%

Szóval 20 éves kor fölött két opció van, vagyis lenne, egyesek szerint... vagy rögtön ÉLETED PÁRJÁT kezded el keresni, akivel örök hűséget fogadsz, vagy pedig egyáltalán ne is ismerkedj, ne szexelj, ne randizgass, ne is beszélgess ellentétes neműekkel, mert az "gáz"?


Érdekes...

2018. máj. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!