Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tanácsolhatnék a legjobb...

Mit tanácsolhatnék a legjobb barátomnak a lányával és a barátnőjével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Rövid kapcsolatban nem tervezett babaként született a kicsi. A barátom végig abban bízott, hogy majd egy családdá fognak kovácsolódni, de nem így lett. A barátnője mostanra rosszabb mint a legrosszabb ellensége, a kicsit meg mégsem igazán tudta megszeretni, mert mindig az jut róla eszébe, hogy az anyja vele csalta csapdába. Teljesen ki van készülve, félek, hogy lassan már az egészsége is rámegy erre.
2018. jan. 24. 11:18
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
A barátomat is elhagyta az apja, ezért nem szeretné, hogy a lánya is azt érezze, mint ő, éppen ezért küzd még mindig. Ahogy én kívülről látom a helyzetet szerintem mindenkinek az lenne a legjobb, ha kitenné a barátnőjét és inkább vasárnapi apuka lenne, de amilyen rossz állapotban van mostanában lelkileg attól is félek, hogy nem tudná végigcsinálni az egész költözéses, gyermekelhelyezéses, gyerektartásos balhét.
2018. jan. 24. 11:19
 2/20 acelsziv ***** válasza:
64%
És miért nem húzott gumit, ha nem akart gyereket?
2018. jan. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Az benne a szép, hogy húzott, de a hölgynél párszor elszakadt a gumi, amiért a műkörmeit hibáztatta. Mire másik típusú körömre váltott volna addigra meg terhes volt. 1* esemény utánit is vett be (már ha bevette?), de mivel a balesetek 2 héten belül történtek a doki azt mondta nem írhat fel neki újabbakat.
2018. jan. 24. 11:31
 4/20 anonim ***** válasza:
65%

Ilyet se hallottam még, hogy egy nő a vaginájába rakat műkörmöket. Mindig tanul az ember valami újat.:D

Kedves kérdező, némileg kamuszagú ugyan a történet, de ha a barátod ennyire megviselt és döntésképtelen, keressen fel pszichológust segítségért. Abban egyetértünk, hogy egy sz..r kapcsolatnál, benne egy legjobb esetben is csak közömbös apával még mindig kevésbé rossz megoldás, ha különmennek a barátnővel, és legalább anyagilag gondoskodik a gyerekről, ha már összehozták. Az a szerencsétlen kis kölyök nem tehet a szülei hülyeségéről.

2018. jan. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem ő is érzi hogy szar helyzet, annyiban segíthetsz hogy biztatod öt és mellette állsz. A gyerek meg nem tehet semmiről a két felnőtt ember hibája hogy ott van ahol.
2018. jan. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
36%

Kiszakadt a műkörömtől? :D Nem már.

Ez nem szép a barátodról, ha ő is így gondolja, hogy csapdába csalták.

Ha ennyire nem működik a kapcsolat, akkor mindenkinek jobb lesz, ha nem élnek együtt, a gyereknek is jobb lesz. Ettől még láthatja a gyereket és gondoskodhat róla.

2018. jan. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Nyilván nem a hüvelyében voltak a műkörmök. :) Köszönöm, ezen most jót nevettem.

Amikor az első ilyen eset volt az én dokimhoz vittem el, mert neki Pesten még nem volt orvosa én meg amúgy is mentem hozzá ctg-re, szóval bekönyörögtem a dokihoz őt is, ezért hallottam a műkörmös magyarázatot.

Pszichológust már más is ajánlott neki, mert az utóbbi 2 évben kb 25kg-ot fogyott és szinte folyamatosan beteg, de nem találják az okát. Eddig még nem keresett fel egyet sem, pedig tényleg jót tehetne neki.

2018. jan. 24. 12:03
 8/20 anonim ***** válasza:
68%
Ejnye, hogy milyen sok gumi elszakad! Par forinttal tobbert nem lehet valami jobb minoseget kapni?
2018. jan. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
53%
Nem lehetne abbafejezni az óvszer-reklámozást? Teljesen off, semmit sem változtat a Kérdező problémáján...
2018. jan. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, a barátod most első sorban magával törődjön, minél hamarabb lelép, annál épebb bőrrel megúszhatja a dolgot.
2018. jan. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!