Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire van nagy hatással...

Mennyire van nagy hatással gyerek és szülő kapcsolatban az hogy meglátnak önkielégítés közben? ,

Figyelt kérdés
2018. máj. 13. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Normális szülők esetén semennyire, ha saját szobádban csinálod. Ők is tudják, hogy a pápa is kiveri, orbán is kiveri, trump is kiveri, einstein is kiverte...
2018. máj. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha te a gyerek vagy es teged latnak meg, akkor semmi. Normalis dolog, tudni fogja hol tartasz a szexualis fejlodesben. Kiveve persze, ha nagyon prűd, akkor lehet szegyent fog erezni, de nem.hiszem, hohy ezt radverne.

Ha a szulot latja meg a gyerek, akkor abbol lehet.gond. Ilyenkor nem mindegy a gyerek kora es, hogy pontosan mit lat. De oldott, nyitott csaladoknak errol is lehet utana beszelni es nem valoszinu, hogy egesz eletre kihat.

2018. máj. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Úgy kell csinálni, hogy ne vegye észre a másik.

Nem is értem...19 éves fiam van de soha nem láttam vagy vettem észre ahogy magához nyúlt.

2018. máj. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En is “lebuktam”... sot en az unokaocsemet is lattam szinte meg baba volt de csinalta...

semmit nem okozott se a csaladban se nalam, mindenki tudja hogy mukodik az ember.

Szerintem ott okozhat max gondot ahol valaki (foleg ez esetben a szulo) nem tudja ezt normalisan kezelni, az abbol adodhat hogy neki vannak szexualis problemai amit a gyereke kapcsan igy kezelni sem tud... de en ilyet meg nem lattam hallottam

2018. máj. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!