Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apa nemrég vett nekem egy...

KicsiPajti kérdése:

Apa nemrég vett nekem egy örcsögöt és nagyon megszerettem a kis törpehörit, de egyszer mikor hazajöttem apumtól akkor már nem volt itthon. Mikor apa elment anya azt mondta odaadta a hörimet egy tanítványának. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Apa nemrég vett nekem egy örcsögöt és nagyon megszerettem a kis törpehörit,de egyszer mikor hazajöttem apumtól akkor már nem volt itthon.Mikor apa elment anya azt mondta odaadta a hörimet egy tanítványának.

Mit tegyek?



2018. jún. 3. 13:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
60%

1. Apádnak szólni.

2. Megkérdezni, kinek adta oda és közölni, hogy most szépen együtt elmentek érte.

3. Anyád legeslegkedvesebb tárgyát, bármi legyen is az, szétvágni, összetörni, kidobni.

Én azt a magyarázatot tartom a legvalószínűbbnek, hogy anyád apádra féltékeny és így akart bosszút állni rajta.

2018. jún. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
89%
Hú, tényleg ez is lehet mögötte, amit 11-es ír: talán apa és anya játszmája zajlik itt, amiben csak eszköz a gyerek és annak kis kedvence. :-((((((((
2018. jún. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
86%

Gratulálok az idiótáknak akik arra biztatják a kérdezőt hogy okozzon kárt...


Kedves kérdező! Beszélj anyukáddal. Kérdezd meg miért tette, apukád megkérdezte-e egyáltalán hogy adhat-e neked állatot? Ha TÉNYLEG elajándékozta, és nem elpusztult a höri, akkor meg kérd meg hogy hozza vissza.

2018. jún. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
72%
Errõl az egészrõl,egybõl egy sorozat egyik része ugrott be. Amikor is egy kissràcnak a hàziàllatàt megnézte a suli biosztanàra,a gyerek meg dicsekedett, hogy màr vagy 10-11 éves az àllatka,a tanàr meg egybõl ràvàgta,hogy ezek az àllatok max 3 évet élnek ...xd
2018. jún. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem is megdöglött:) nekem ugyanezt mesélték be régen
2018. jún. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
70%
Ha nagyon megszeretted, valóban nagy esély van rá, hogy elpusztult, csak anyád, nem akarta megmondani, ezért találta ki ezt.
2018. jún. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
89%

Most olvasom újra a nyitókérdést!

"mikor hazajöttem apumtól akkor már nem volt itthon" ... mármint a törpehörcsög.

Tehát a kérdező apja és anyja külön élnek, nyilván elváltak!

Apukája megajándékozta a törpehörcsöggel, amit anyukája eleve utált csak azért, mert gyűlölt volt férje vette a gyereknek.

Olvastam már ilyet a GYK-n, hogy anyuka a lány apától kapott aranyláncát hagyta, hogy egy rokon kislány elkunyerálja. Pontosabban leugatta a saját lányát és erővel odaadta a másik gyereknek. Ott is az volt a véleményem, hogy a cél az volt, hogy megsemmisüljön, eltűnjön az apától kapott ajándék.

Szinte biztos, hogy itt is ez történt.


Sajnos rengeteg szülő van, aki válás után a gyereken keresztül szurkál a volt párjának. Talán mondanom sem kell, hogy az ilyen szülőben nincs szeretet a gyereke iránt!

2018. jún. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
15%
Nemtom mennyi ideig voltál távol de lehet, hogy anyukád elfelejtette megetetni a hörit, és meghalt szegényke, de ne így legyen. Amúgy nem valószínű, hogy vissza tudnád szerezni, szerintem anyukád nem szereti az állatokat, vagy túl drágának tartja. Meg pl az almát is ha te nem vagy otthon az almot akkor neki kell cserélgetnie ezek szerint. Szóval összegyűjteni a kakit, és rakni helyette tiszta forgácsot vagy amin szokott lenni a höri. Lehet, hogy anyukád ebbe unt bele. Majd ha nagy leszel sikerül külön laknod, majd lehet újra hörid.
2018. jún. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
63%

Utolsó, nagyon bele lehet ám unni abba, hogy 2-6 havonta ki kell venni az alom egyik felét, és a helyére újat kell rakni. Mert a tévhitekkel ellentétben tilos hetente takarítani a hörcsögöket. A pisisarkot kell pár naponta tisztítani. Ez kemény 3 percet vesz el az ember életéből.


Kérdező, nem írtad, hány éves vagy, de a fogalmazásod alapján elég nagynak tűnsz. Nem hiszem, hogy a szülők hazudtak a halála miatt.

2018. jún. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm!Most feldobom a vállamra a táskát és megyek a gyerekhez...

Anyának pedig azt a büntit adom hogy apámnál alszok majd 1 hétig vagy még több ideig!

Köszi a tanácsokat!

2018. jún. 4. 12:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!