Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nemrég lett vége több, mint 5...

Nemrég lett vége több, mint 5 éves kapcsolatomnak. Élettársak voltunk csak és van egy közös kislányunk aki 3 éves múlt. Mennyi gyerektartás jár nekem? Az apuka Külföldön dolgozik és kint van bejelentve nem itthon.

Figyelt kérdés

2016. jan. 2. 12:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy mennyi jarna de meg is egyezhettek x osszegben :) Szerintem ez a legjobb ilyen esetben.
2016. jan. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Ha normális,akkor annyit ad,amennyit tud.Ha perre viszed,akkor lényegtelen,hogy külföldön van.A foglalkozása itthoni bérének a 15-25 százalékát ítélik meg.Tehát ha mondjuk kint árufuvarozó,amivel ott keres 500ezret,itthon egy árufuvarozó mondjuk keres 150ezret,akkor a 150ezer után kapod.
2016. jan. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó ez nem igy van. A kinti fizetéséből ítélik meg! Nekünk is úgy volt/van.
2016. jan. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha te is kint élsz,akkor.Bár kíváncsi lennék milyen eszközökkel lehet ezt elérni.Attól még így van.Magyarországi azonos munkakör fizetését veszik alapul.
2016. jan. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem kint élek és csak annyi volt az ezköz hogy elmentem a bíróságra és ők ítélték meg. Még fogadotügyvédem se volt!
2016. jan. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na ezt pofázom.Te is kint élsz.De olyan esetben,ahol anyuka a gyerekkel Magyarországon él,apuka meg külföldön van,ott dolgozik,nem vehetik alapul az ottani fizetést,mert irreálisan magas lenne az összeg.
2016. jan. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja,bocs, azt olvastam kint élsz.Hát szerintem kamuzol.Mert ez nem korrekt,és főleg törvényellenes.
2016. jan. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát sorri nem kamú.

Mi okom lenne rá? Magamnak hazudnék.

2016. jan. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én itthon voltam 3 évig gyesen a kislánnyal.Apuka évek óta kint dolgozik és magas a fizetése.Azt mondta ha perre viszem az ügyet csak én veszíthetek mert ők kevesebbet ítélnek meg.Én mondtam egy összeget és sokallja.Érdemes jogi úton megkérdezni ezt a dolgot vagy inkább egyezzek meg az apukával?!Nehéz eset és variál napok óta,a szavát nem tartja be.
2016. jan. 2. 21:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Minden szempontból jobb ha a bíroság dönt!
2016. jan. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!