Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy oldjam meg azt, hogy a...

Hogy oldjam meg azt, hogy a szüleim ne jöjjenek rá semmire? 16/F

Figyelt kérdés

Elmennék ma a haverommal sörözni egyet.

A szüleim elutaztak a hétvégére (Balaton)

Nap közben elég sokat hivogatnak, hogy mit csinálok, jól vagyok-e stb...

Este 8kor indulnánk el és azért szerintem elég sokáig, akár hajnalig is ott lennénk a kocsmában.

Azt akarom, hogy a szüleim egyáltalán ne jöjjenek rá semmire, ha felhívnak.

Ugye ott lehet, hogy hangzavar van és ha azt mondnanám, hogy otthon vagyok biztos, hogy nem hinnék el vagy ha mondjuk éppen az utcán sétálunk a kocsik zajából is kivehető lesz.+a húgom itthon lesz a barátnőjével és ha őt hívják vagy akár engem akkor lehet könnyen kivehető lesz az, hogy valamelyikünk nincs otthon.

Segítsetek kérlek, hogy ha netán felhívnának elő tudjam adni azt, hogy otthon vagyunk és minden rendben.

Biztos vagyok benne, hogy kb. Fel 11ig hivogatni fognak.


Válaszokat előre köszönöm!



2018. jún. 9. 15:58
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
62%
Kikapcsolod a telefonod. Aztán mikor hazaértél megmondod, hogy bocsi, lemerült és te meg filmet néztél, bealudtál, így nem vetted észre.
2018. jún. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
13%
Hol van az a söröző, ahol 16 évesen hajnalig ott maradhatsz? Ha pedig van ilyen hely, amikor hívnak, menj be a vécébe. Ott csönd van.
2018. jún. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
26%

Mindenkit lepontoztam, aki olyan tanácsot adott a kérdezőnek, hogyan verje át a szüleit. (Még akkor is, ha a kérdező ezt kérte tőlünk.)

Kérdező, miért kell a szülők tudta nélkül hajnalig sörözni 16 évesen??? A húgodat ne vond be az efféle terveid takargatásába! Garantálom, hogy ha a szüleid rájönnek hogy átverted őket, ÉVEKRE (!) elveszted a bizalmukat. Gyanítom, hogy ez már régebben meg is történt, különben nem hívogatnának ilyen gyakran. Menj el sörözni korábban, ezt üzend meg a szüleidnek is, és ígérd meg nekik, hogy pl. éjfél előtt 11-kor otthon leszel. Ha ezek után sem engednének el, akkor NE MENJ SEHOVÁ, előbb érdemeld ki a bizalmukat!. Ráérsz még kocsmázni!

2018. jún. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
92%

Menjetek fél 11 után. Avagy, mondd azt nekik, hogy átmentél a haverodhoz, akivel mennél sörözni.

Amúgy, nem tudom mit csinálsz ott hajnalig. Én szét unom az ilyen helyeket egy pillanat alatt.

2018. jún. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
78%

13as: mi is téged.

Ez a gyerek már tul van féltve, nem igaz, hogy oránként kell öt hivogatni. Amugy meg már csak két év, és nem lesz beleszolásuk mit csinál. Nem kisbaba már, ha el akar menni akkor hagyni kell, különben akkor lesz az, hogy hazudozik a gyerek, miután ha elmondaná az igazat, valoszinüleg megtiltanák neki. Nem csak a gyerekben kell keresni a hibát! Ugyan már, manapság 16 évesen ki nem bulizik és iszik?


Mondd azt, hogy moziba mész, és ki kell kapcsolni a telefonod. Csak nézz utána miket adnak.

2018. jún. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
58%
Megírod nekik, hogy egy haverodnál leszel, filmeztek/játszatok, légyszi ne zavarjanak másnap délelőttig.
2018. jún. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
23%

amugy tényleg, ez jo, 11 után induljatok. Addig meg legyetek nálatok, iszogassatok otthon.

olvasod egyáltalán a válaszokat, vagy feleslegesen ötletelünk neked? :D

2018. jún. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
35%

Remek ötlet, gondolom az meg sem fordul a fejedben, ha szarrá isszátok magatokat baj lesz, plusz nem a húgodra kéne tolni a felelősséget és hazugságra kényszeríteni őt is.


Én szemrebbenés nélkül megmondanám anyáméknak a tesód helyében hogy hol vagy.


Hülye idióta.

2018. jún. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
79%

13: ez a kölyök nem elveszti a szülei bizalmát, hanem sosem birtokolta...

Sajnállak, kölyök, meg hálát adok az égnek a saját anyámért...

2018. jún. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%
7es vagyok, kértem, hogy ne pontozzatok, melyiknek nem megy a szövegértés?
2018. jún. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!