Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy oldjam meg azt, hogy a...

Hogy oldjam meg azt, hogy a szüleim ne jöjjenek rá semmire? 16/F

Figyelt kérdés

Elmennék ma a haverommal sörözni egyet.

A szüleim elutaztak a hétvégére (Balaton)

Nap közben elég sokat hivogatnak, hogy mit csinálok, jól vagyok-e stb...

Este 8kor indulnánk el és azért szerintem elég sokáig, akár hajnalig is ott lennénk a kocsmában.

Azt akarom, hogy a szüleim egyáltalán ne jöjjenek rá semmire, ha felhívnak.

Ugye ott lehet, hogy hangzavar van és ha azt mondnanám, hogy otthon vagyok biztos, hogy nem hinnék el vagy ha mondjuk éppen az utcán sétálunk a kocsik zajából is kivehető lesz.+a húgom itthon lesz a barátnőjével és ha őt hívják vagy akár engem akkor lehet könnyen kivehető lesz az, hogy valamelyikünk nincs otthon.

Segítsetek kérlek, hogy ha netán felhívnának elő tudjam adni azt, hogy otthon vagyunk és minden rendben.

Biztos vagyok benne, hogy kb. Fel 11ig hivogatni fognak.


Válaszokat előre köszönöm!



2018. jún. 9. 15:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
76%
A húgodat se szép otthon hagyni, rád van bízva ha valami történik vele mit fogsz csinálni?
2018. jún. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, a nagy marakodásban itt el lett felejtkezve a húgodról, mert azt nem írtad, hány éves. Mondjuk már mindegy, mert ha elmentél, akkor elmentél írásod időpontjai alapján. :)
2018. jún. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
26%

Ha már hiába kérem hogy ne pontozzatok, gyertek, ..sszátok meg lehet lepontozni, de:

A kérdező azt kérdezte, mi lenne a módja, hogy a szülei elől eltitkolja, hogy inni megy.

Nem azt kérdezte, hogy morálisan, önjelölt etikatanárt játszva mit szólunk hozzá, hogy a nyaralgató, a hugicát rátoló, szobafogságba kényszerítő szülőkkel szembeni lépése helyes út-e. Hanem csak azt, hogy mi lenne a célt megvalósító módszer.

De ha már ennyire belemegyünk a moralizálásba, akkor azt kell mondanom, hogy a szülőknek meg a jó anyja pičšáját, hogy a gyerekek nélkül mennek hepajkodni a balcsira egyfelől, de azért kontrollmániával terhelik a kölköket másfelől, hogy nehogy egy lélegzetvételnyi szabadságérzet meglegyen, harmadrészt meg bébiszitert csinálnak a nagyfiúból, rákényszerítve a szobafogságot.

És akkor majd csodálkoznak, hogy a gyerek kijátssza.

Ha ilyen szüleim lettek volna én is kijátszottam volna őket.


Na lehet recskázni a piros, lefele mutató lepontozón.

2018. jún. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
67%
Azért az k...va érdekes, hogy senki nem mondja azt hogy nem kell őket átverni! Mert 1. 16 évesen hogy is van az a sörözés? 2. 16 évesen mondjuk éjjel mi a f..t kolbászol össze-vissza?
2018. jún. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
56%

Én egészen biztos vagyok benne, hogy a szüleid is voltak 16 évesek. Abban is, hogy még jól emlékeznek milyenek voltak akkor, mi vonzotta őket.

Megsúgom: ugyan az mint téged.


Szavaz nekik némi bizalmat, és akkor ők is fognak neked.

2018. jún. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

23-as! Na, Te is régen mostad ki a szádat, mert csak úgy ömlik belőle a szenny! Faragatlan tuskó vagy, biztosan nem volt gyerekszobád, ami látszik a megnyilvánulásaidból.

Aki "moralizált" - akárcsak én, azt azért tette (tettük), hogy értse meg a szüleit, ha féltik őt. A pontos okokat nem ismerjük.

2018. jún. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!