Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha pont a 18. születésnapom...

Ha pont a 18. születésnapom napján elkültözöm a szüleim tehetnek valamit?

Figyelt kérdés

vagy meg kell varni hogy 18. és egy napos legyek?

(a kérdésre szeretnék választ kapni, nem kioktatást kérek, hogy jó ötlet-e elköltözni.stb)


2018. jún. 10. 18:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
29%
HA erre itt kell választ keresned, én a helyedben átgondolnám...
2018. jún. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
99%

Érintett vagyok a témában, ha 18 éves vagy akár szó nélkül is eltűnhetsz (ez a te dolgod) , eltűnés esetén csak akkor adja ki a tartózkodási helyed a rendőrség ha ehhez te hozzájárulsz.


(a 18. születésnapomon elszöktem, eltűntként kerestek (rendőrség is), amikor mondtam, hogy nem járulok hozzá a tartózkodási helyem megadásához nem erőltették, szüleimnek annyit mondtak, hogy nem keresnek tovább, mivel nem eltűnt személy vagyok, de élek és virulok.


Mielőtt bárkiből előjönne, hogy "ezt érdemlik a szüleid??, akik életet adtak stb" közlöm, hogy vertek kézzel, vesszővel, nem igazán kerestek okot sem. Jelenleg már 5. éve hogy ez volt. (23 vagyok, és soha nem bántam meg)

2018. jún. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
88%
A gyerek az kb 10 éves korig áll,utána kamasz tini jon aztán felnőtt,fiatL FELNŐTT,ez nem tetszik itthon sokaknak,és a huszon 30 is embert is hgyereknek kezelik,ezért megy fatigra annyi házzaság is, én 17 évesn se kértem engedélyt a saját dolgogomhoz,főleg h dolgoztam már,erre neveltek,önállónak,19 évesen már a világ másik végén voltam,és 30 felett se ülök otthon bambán engedélyért nyüszitve h vécére esetleg boltva v koncertre mehessek vagy megélhessen a saját pakapcsolatomat életemet.. A rendőr se viheti haza max igazoltatja és nyugtázza h jol van,az eltunt fiatL felnőttek 60 % a nem eltünik,hanem éllettére vágyik és meglép. Sajnálom a mai fiatal felnőtteket h bambákat csinálnak belőlük,akik végső elkeseredésükben szökni probálnak..
2018. jún. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
72%
"Ha pont a 18. születésnapom napján elkültözöm a szüleim tehetnek valamit?" Hogyne tehetnének! Arra nem gondoltál, hogy megeszik helyetted a szülinapi tortádat???
2018. jún. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
28%

Te elköltözöl, ők pedig beszüntetik az anyagi támogatásodat, és minden vagyonukat még életükben elajándékozzák, hogy ne is örökölhess. Ha csak végrendeletet írnak, és abban hagynak mindent az egyik állatmenhelyre, tudtommal valamennyi ún. köteles rész azért jár neked.

Más jogi lehetőségük nincs.

2018. jún. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
22%
Persze hogy tehetnek, segíthetnek csomagolni!
2018. jún. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
20%
3as és 4es válasz lényegében ugyanaz, de valamelyik iq fighter pontozásmániás érdekesen reagálta le. Istenem mennyire felesleges ez a pontozás.
2018. jún. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
24%
Elképesztő, hogy valaki még itt is csak politizálni (orbánozni) próbál (és elég gyengén, lássuk be).
2018. jún. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a hasznos válaszokat.
2018. jún. 10. 23:25
 20/20 anonim ***** válasza:
62%

Nem kioktatásképp, de jol gondold meg, mert oda aztán nem mehetsz vissza többé - jo nyilván okkal lépsz le (mint én 21 évesen), de ezt tudd.


Sok sikert :)

2018. jún. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!