Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egészségügyben dolgozó szigorú...

Egészségügyben dolgozó szigorúbb szülők! Mit szólnátok ha a gyereketek (18 éves) elétek állna és azt mondaná hogy szeretne cigizni, tisztában van azzal hogy nem jó de ő szeretné?

Figyelt kérdés
2018. jún. 21. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon nem lehetne lebeszélni, annyi kikötésem lenne, hogy a házban és az udvaron ne cigizzen. Anyagilag pedig egyáltalán nem támogatnám.
2018. jún. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írja, az én házamban nem, és keresse meg a rávalót.
2018. jún. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel.
2018. jún. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%

1. tőlem nem kapna rá pénzt

2. a házban tilos a dohányzás


Amúgy cigizzen, ha akar, nem attól fog 20 évesen tüdőrákban meghalni :D

2018. jún. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ehhez az eüben dolgozni.

Dohányozzon, de ott ahol lehet, lakásban és a környékén nem szívhatja, plusz keresse meg rá a pénzt.

2018. jún. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írták, nem kell ehhez az eü-ben dolgozni (egyébként rémesen sok orvos és ápoló dohányzik).


Előttem, mellettem nem dohányozhat. Se lakásban, se kertben és nem támogatom anyagilag a dohányzását. Ha másra kér (és eddig kapott), akkor kap. Ha cigire költi egyszer is, másra se adok.


Elég szigorú?

2018. jún. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Anno én nem kértem rá engedélyt.Nekem se örültek.Magamnak kerestem meg az árát.Bent nincs bagozas, ennyi volt a kikötésük.Az udvaron szívtam.Nem zavartak el sehová
2018. jún. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!