Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Azt szeretnem kerdezni hogy...

Azt szeretnem kerdezni hogy szerintetek en vagyok a hibas mert nem vagyom a csaladi programokra? Seta, fagyizas stb.

Figyelt kérdés
Anyam mindig ki van akadva dehat nincs kedvem menni soha, szeretek itthon lenni

2018. jún. 23. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
igen. Te vagy a hibás.
2018. jún. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt senki nem hibás. Te olyan ember vagy, neked nincs kedved; kész; ő meg csak értetlenül áll. Szerintem nincs itt probléma; el tud ő menni nélküled is, nem szükségszerű , hogy asszisztálj a fagyizásához. Ha te nem szeretnél menni, szerintem más lehetősége nagyon nincs, csak hogy tudomásul veszi; és legfeljebb elmegy nélküled, vagy otthon marad; vagy elhív másvalakit. Viszont, ha rossz a kapcsolatotok, nem kiegyensúlyozott kapcsolat, veszekedtek, akkor ne is menjetek együtt, nem tudnátok együtt kikapcsolódni, mert ennétek egymás életét. Ha valamelyikőtök mondjuk pl folyton kifogást keres a másikon, és nem hagyja élni; hanem piszkálgatja.
2018. jún. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%
én sem szerettem őket, de amikor folyton a szobámban punnyadtam, depressziós lettem. nyilván nem ettől lesz valaki depi, de nálam nagyon rásegített. egyrészt. másrészt eltávolodsz a családtól, és már egy sziától is kellemetlenül fogod magad érezni.
2018. jún. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!