Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Masnak is van ilyen idegesito...

Masnak is van ilyen idegesito anyja?

Figyelt kérdés

Biztosan van, sot sokkal rosszabb is. De most ugy szeretnem kiirni magambol ezt, ugyhogy legy szives ne kotekedjetek velem.

Szoval, ami zavar: az vilagon mindenbe beleszol es gunyolodik rajtam folyamatosan. Pl.: miert fozom ki a gyerek cumisuveget, nagy mar, felesleges. Miert vasalok pelenkat? Miert takaritom annyira a zuhanyzot? Miert nem adok a gyereknek a csapbol vizet? Es hasonlo marhasagok, amihez semmi koze (nem elunk egyutt), ami csak nekem plusz munka tehat senkit sem kellene, hogy zavarjon. Mindezt nem azert, mert nem szeretne hogy feleslegesen faradjak, hanem lekezelo hangnemben kijelenti milyen hulye vagyok epp ezt vagy csinalom -szerinte- feleslegesen.

Tanacsot adni nem tudtok, mit is lehetne itt tanacsolni? De jol esett leirni. Az ekezetekert elnezest.


2018. jún. 27. 14:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
76%

Arra gondolj mindig, hogy az az ember, aki rendben van magával, az nem megy neki a másiknak, nem kötekedik, nem alkalmaz drámákat arra, hogy enegiát szerezzen a másik embertől.

Következésképpen ezek a dolgai nem hozzád tartoznak és nem rólad szólnak. Ha nem lenne gyereked, akkor a porszívózásodba kötne bele, ha festőművész lennél, az ecsetkezelésedbe. Az ilyenek úgy vannak, mint a nyuszika viccben. Ha van rajta sapka az a baj, ha nincs akkor meg az a baj.

Függetlenítsd a lelki közérzetedet az ő energiahiányos állapotától.

Én is amióta használom a szellemi autonómiát, apám nem tud belém kötni, ő dettó uez csak másban.

2018. jún. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
74%

Enyém pont az ellentétje (miért NEM csinálom ezt/azt/amazt, vagy miért nem ÍGY csinálom a dolgokat, miért ÚGY, meg ő a helyemben....), de a lényeg tkp ugyanaz, mint nálad.

Tanács?

Az én anyámnál semmi nem válik be, mert akár kifejezem a nemtetszésem, vagy megpróbálok válaszolni a kérdésre, hogy miért, akkor megsértődik, hogy én kioktatom... Hát, pedig én ha odamegyek, rohadtul nem azzal vagyok elfoglalva, hogy miért ott tartja a sót, ahol, vagy miért épp a kisszobába tereget... De a legkényesebb még mindig a gyereknevelés-téma, azon rengeteg a vitánk.

2018. jún. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
41%

pelenka vasalás felesleges, cumikifőzés(ha épp senki sem beteg) felesleges,csapvíz nem adása, felesleges( a magyar csapvíz a fővárosban az egyik legtisztább, persze ha falun vagy az is csak hiba esetén lesz koszos).

Nincs köze hozzá,de amikor a sógornőm kreálta a gyerek védő baromságait én sem tudtam megállni. Egyszerűen fáj nézni ha a másik hülye, pláne ha a saját nevelésed válik idióta anyukává.

2018. jún. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
56%
de persze hozzáfűzöm addig én se szóltam bele amíg ezt ki nem terjesztette volna rám is. Amíg valaki magának hülye nem gond, de ha már a gyereket is tönkreteszi a túl féltés az érthetően zavarhat egy nagymamát, de ettől még nem kéne beleszólnia.
2018. jún. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Enyém is ilyen..ez van :(
2018. jún. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
pelenkákat azért vasalom, mert nem szeretem ha gyűröttek. a konyharuhát is kivasalom és szinte minden mást is. csapvizet nem adok, mi sem isszuk, ez csak megszokás, nem arról van szó hogy koszosnak vagy egészségtelennek tartom. mikor veszem az ízesített ásványvizet magunknak, bedobok egy babavizet a gyereknek is a kosárba. vagy teát főzök mindenkinek. egyik sem túlféltés szerintem, egyszerűen én így csinálom. nem magyarázkodni szeretnék neked, de a hozzászólásod csak kötekedés volt. miért írsz ide, ha nincs benned segítő szándék?
2018. jún. 27. 18:18
 7/27 anonim ***** válasza:
61%

Nézd, az ő szemszögéből te pont olyan idegesítő vagy, mint amilyen teszerinted ő. Sőt, szerintem még jobban is bosszantod.

Megmondom őszintén, engem is idegesítene, ha a fél napot ilyen TÉNYLEG felesleges hülyeségekkel töltenéd.

Pelenkát meg konyharuhát mi a jó életnek kell kivasalni?

A sok műanyag palackos szr helyett, mint pl. az ízesített víz meg a babavíz, pedig igenis használhatnál néha csapvizet. Már csak azért is, mert pont a te fajtád miatt borítja be a bolygót a rengeteg műanyag szemét, amire persze most azt mondod, hogy az nem a te bajod és nem érdekel, de ha használod a kicsi agyadat, akkor rá fogsz jönni, hogy a drága kis babád jövőjét b**od ezzel tönkre, mert mire ő felnő, addigra nem lesz sem tiszta víz, sem tiszta levegő, sem vegyszermentes élelmiszer, pontosan amiatt, mert te ilyen vagy.

Egyébként meg beteges a tisztaság és rendmániád, hiába mondod hogy nem. A kényszeresek nem szokták beismerni, hogy hülyeség, amit csinálnak, de attól még az.

2018. jún. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
41%

a vasalást akkor sem értem, pláne a konyharuhánál XD

bocs de ez már szinte szánalmasan vicces, de egyben sajnállak, mert akkor rendmániás vagy. Babavíz meg megint fölösleges, ennyi erővel forralj fel csapvizet és abból csinálj teát, a műanyag palackos válaszra csak annyit, hogy ez nem oszt nem szoroz, mert az ember már a sima létezésével szennyez.

Igen kötekedek, mert próbálok rávilágítani, hogy a te életmódod nem kicsit fura és ha megérted mások miért nézik ezt rossz szemmel máris jobban megérted a másikat és akkor már megtudjátok ezt kulturáltan beszélni.ez sima taktikai lépés.

2018. jún. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem anyukád meg téged talál idegesítőnek... én is annak találnálak. Tök fölöslegesen félted túl a gyereket, az ilyenek miatt lesz zéró az immunrendszere.
2018. jún. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%

a pelenka az első rugdalózástól gyűrött lesz aztán lesz egyéb is benne, a konyharuha szinte azonnal összegyűrődik, szóval még esztétikai értelemben is hülyeség.

sajnos én is ilyen voltam, ha elkezdtem takarítani akkor mindenre kitértem és rájöttem nem akarom hogy ezzel teljen a napom/életem.

2018. jún. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!