Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 20 év fölött mennyire vârják...

20 év fölött mennyire vârják el a szüleitek, hogy velük menj valahova is?

Figyelt kérdés
Nekem mindenhova. Ha nem, akkor biztos szégyenlem őket és képesek évekig felhánytorgatni.
2018. júl. 2. 11:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
El várni nagyon nem szokták. Talán az az egy elvárás van hogy anyukámat el viszem nagy bevásárolni egy héten egyszer mert nem szeret vezetni meg egyedül cipekedni. 21/n
2018. júl. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem várják el, mindig megkérdezik, van-e kedvem menni ide-oda. 22 leszek, de egyetem miatt még otthon lakok. A nyaralást úgy foglalták le, hogy én is megyek. Fel sem merült bennük, hogy nem megyek. És ez tök jól esik. :)
2018. júl. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%

Attól is függ, ki milyen viszonyban van. Barátom otthon lakik, de a szülei teljesen külön kezelik őt és ritkán vannak együtt házon kívül. Ettől függetlenül szeretik egymást.

Én szoros kapcsolatban vagyok a szüleimmel ezért vásárolni mindig besegítek, közös kikapcsolódási proginál evidens, hogy megyek. Ha barátokhoz, vagy számomra ismeretlen szemlyekhez mennek, akkor megkérdik van-e kedvem.

2018. júl. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Bevásárolni az az egy, ahova én is szívesen megyek, kérés nélkül, szeretek vezetni is, nem fáradtság. Meg így magamnak is meg tudok venni mindent.


Viszont kb. mindenhova együtt akarnak menni. Pedig nincs jó kapcsolatunk, sőt.

2018. júl. 2. 11:51
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem kötelező, de vannak közös programok.

Nyilván nem annyi, mint kisgyerekkén, de néha jó valamit közösen csinálni.

Mondjuk mi jóban vagyunk, szóval nekem nem rossz velük lenni.

2018. júl. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Már 14 fölött sem mentem velük közösen sehova. Csak nagyon ritka kivétellel.
2018. júl. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Állandóan a fejemhez vágják, hogy szégyenlem őket, pedig nem.


Szimplán nem érdekelnejnugyanazok a dolgok és igenis kicsit "ciki" mindenhova szülőmkel mászkálni.


Nemrég egy old timer taktortalálkozóra cipeltek el lányként... 😂

2018. júl. 2. 12:27
 8/14 anonim ***** válasza:
52%

7: Szerintem nem ciki. Engem érdekelt volna :) Még nem voltam ilyenen. Na, meg biztosan mások is mentem családdal. Szóval akár ismerkedni is lehet másokkal.

Ha vannak barátaid és velük mászkálsz, akkor nyilván kevesebb a szülős program.

De ha nincsenek, akkor azért jó, ha elhívnak ide-oda, hogy nem ülj otthon egyedül mindig.

2018. júl. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szeretek velük menni, amúgy is nagyon jó a kapcsolatom mindkettőjükkel.

De ha valamiért nem tudok csatlakozni hozzájuk ha mennek valahová, megértik első szóra, nem erősködnek.

22L

2018. júl. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a szülő vagyok.

20 éves fiam van.

Nem várom el tőle ,de ha időt szakít rám annak örülök.

Mozi. vagy otthon beszélgetni édes mind1 csak akarja :)

Meg van a saját kis élete , munkája ,barátai, de havi egy estének tudok örülni :) Messze él tőlünk már sajnos . elfogadtam ez az élet rendje.

Sosem követelőzöm az idejét ő osztja be.

Néha találkozz te is szüleiddel és akkor lehet megnyugodnak :)

2018. júl. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!