Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érnétek el, hogy a...

Hogyan érnétek el, hogy a szüleitek elengedjenek valahová egyedül?

Figyelt kérdés
Nyílt nap lesz az egyetemen ahová majd járni szeretnék középiskola után, de nem akarnak elengedni egyedül, azt mondják, hogy ha jön még valaki elengednek, de senki nem akar jönni a nyílt napra. Eddig BP-re is egyedül jártam, de most valami elérte őket és nem akarna elengedni egy nyílt napra. Ti hogyan vennétek rá őket, hogy elengedjenek? 16/F
2012. nov. 18. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam annak idején az vált be, hogy megbeszéltem velük, hogy óránként(!) felhívom őket. Nem sms, hanem hívás! Jópár alkalom után már legyintettek, hogy ne, ne hívjam őket tovább, érezzem jól magam, nem érnek rá állandóan fecsegni arról, hogy minden oké. ;)
2012. nov. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
16 évesen te minek akarsz nyílt napra menni? majd ha végzős leszel....
2012. nov. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1.- köszönöm, meg próbálom:D

2.- mert már most tudom, hogy hova akarok menni és már tavaly is voltam egyetemi nyílt napon:)

2012. nov. 18. 23:57
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
és az iskolád elfogadja így az igazolást? szerintem ez elég hülyeség. :D ha meg tudod hova akarsz menni nem kell 4x megnézni
2012. nov. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok, szerintem igenis érdemes többször elmenni ugyanoda. Legalábbis én nagyon megszívtam - mert nem láttam a dolgok mögé. Mivel nincs igazán híd középiskola és egyetem között, már ami a tájékoztatást illeti, egyetlen nyílt nap csak arra elegendő, hogy vigyorogjon az ember, micsoda jó dolog lesz ez! Másodszorra azért már kritikusabb, belekérdez a részletekbe, felkeresi a jelenlegi hallgatókat, esetleg diákköröket stb. (Nálunk mindenki úgy ment oda, hogy hú, ezzel a szakkal csak és kizárólag tolmács-fordítók meg tanárok meg kulturális intézetekben posztoló csodabogarak leszünk, jeee - aztán a valóság sokkal keserűbb, és még ezernyi más irány létezik. Csak azokat szeretik elhallgatni. Ha most lennék 16 éves, mint a kérdező, én is tuti többször is elmennék ugyanoda. Miért ne? Biztos, ami biztos alapon. De ez már más téma...)
2012. nov. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen elfogadják,sőt az of le is igazoja azt a napot, szerintem is érdemes többször elmenni, nem vesztek vele semmit:)
2012. nov. 19. 07:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Eddig elengedtek egyedül most meg nem, akkor ennek kell lenni valami előzményének. Pl amiért haragszanak rád, vagy valami amiért nem bíznak meg benned.
2012. nov. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
De ha már voltál már pár nyílt napon akkor most miért engednek el?
2013. júl. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!