Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fiatalok, akik neten ismerkedt...

Fiatalok, akik neten ismerkedtek, a ti szüleitek hogy állnak a dologhoz?

Figyelt kérdés

Nem is feltétlen randi, találtam már nagyon jó barátokra is a neten. Egyszer sikerült megbeszélnem anyummal, hogy elengedjen egy netes randira, de az végül rosszul alakult, el se mentem. Nem tudom, hogy megint, ha arról lenne szó, elengedne-e.

17/L



2018. júl. 3. 15:53
 1/5 Mádár0218 válasza:
49%

Nekem nem szólnak a szüleim semmi ilyenért régen és most se, ha elakartam menni valahova elmentem.


Mind azt hogy vásárolni mást vagy bármit, ha meg van benned valamennyi félelem a találkozás kapcsán, találkoztatok olyan helyen ahol relatív sok az ember.


Vagy megbeszéled vele, és alátámasztod érvekkel miért szeretnél elmenni stb. + amit fentebb írtam oda szúrhatod helyként


Ha szabad kérdeznem mi volt az a dolog ami rosszul sült el illetve pontosabban miért?



19/F

2018. júl. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mádár0218 válasza:
53%
Imádom az autocorrectet, azt akartam írni hogy mond azt hogy máshova mész (röviden)
2018. júl. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Miert ne engedne el?

Szerintem nem rosszabb es nem veszelyesebb mintha pl az utcan vagy a buszon valaki leszolitana hogy randizni hiv.

Neten legalabb beszelgettek, megtudtok egymasrol alap dolgokat mielott talalkoztok. Ott is van szelhamos meg az utcan, buliban is osszefuthatsz szelhamossal akik hazudozik.


Mi neten ismerkedtunk meg , o kulfoldi es nagyon mesze lakott. Szuliem ketelkedtek hogy valos szemellyel beszelgetek de hosszu honapok utan kiutaztam hozza, kesobb o is hozzam.

Ma mar hazasok vagyunk es a szuleim teljesen elfogadjak, csak azt sajnaljak hogy nem beszelnek egy nyelvet igy nehez nekik a felesegemmel valo kommunikacio.

2018. júl. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

Én mondjuk Németországból ismerkedtem össze valakivel 15 évesen. 17 éves voltam, amikor elmondtam a szüleimnek, hogy szeretnénk találkozni, majd 18 éves koromra össze is jött itt Németországban a találka. Tudták, hogy megbízható vagyok, de azért nem engedték első szóra. Nem is a fiú miatt aggódtak, hanem az út miatt. Távolra, egyedül, fiatal lányként. Meg tudom érteni.

Arról is tudnak, hogy jelenleg is ismerkedek emberekkel interneten keresztül, arról is tudnak, hogy össze is járunk. Semmi gondjuk sincs ezzel. Tudják, hogy nem 2 hét beszélgetés után találkozok velük és jól megválagatom a barátaimat. Én is csak azzal találkozok, akiben 100% biztos vagyok. Ami eltart egy pár évig. Ha minden fűvel fával találkozni szerettem volna, akit tegnapelőtt ismertem meg a neten, akkor biztos, hogy szigorúan tiltottak volna.

2018. júl. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindkét páromat neten ismertem meg.


Nem zsóltak semmit, csak vigyázzak magamra.


Exemmel kávézgattunk, jégkori, stb., páromnál ott aludtam első este, mert az utolsó buszom elment 6-kor, mi meg ötig dolgoztunk.

2018. júl. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!