Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám nem enged el egyedül...

HelpMePls!! kérdése:

Anyukám nem enged el egyedül Szigetre (16), megtudná valaki tapasztalattal meggyőzni?

Figyelt kérdés

Van olyan aki fiatalon egyedül ment Szigetre? Biztonságos? Kéne félnie egy 16 évesnek?

Nem akarok feltétlenül ismerkedni, el lennék egyedül csupán aggódik az édesanyám.



2018. júl. 3. 18:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
16 évesen áruld már el minek akarsz szigetre menni? Főleg egyedül?
2018. júl. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Kéne félnie igen, és jogosan nem enged el egyedül. Én sem engednélek.
2018. júl. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Engem 18 évesen nem engednének el, még a barátommal sem...
2018. júl. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
98%
Egyedül? Még ha egy megbízható nagykorú rokonnal mennél azt mondanám oké. De így semmiképp.
2018. júl. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

29 évesen be nem teszem oda a lábamat.


KIZÁRt, hogy 16 évesen elengedjelek, ha a gyerekem lennél.

2018. júl. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%
Én 15 évesen már voltam, a kedvenc zenekarom koncertjére mentem napijeggyel. Azóta szinte minden évben voltam (többnyire dolgozni), szóval elég sokat láttam már a Szigetből. Őszinte leszek, egy 16 éves személyt, bármennyire felelősségteljes vagy értelmes, egyedül biztosan nem engednék el szülőként. Kell, hogy legyen veled valaki, akivel tudtok egymásra vigyázni.
2018. júl. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Én sem enegdnélek el, társasággal sem.
2018. júl. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
Kell félnie egy 16 évesnek!!! Célkorosztály. Bárki meghív egy italra mert ugye te 16 évesen nem tudsz venni .. Bedrogoz/leitat stb.. mellesleg még akkor is többször meggondolnám ha 18 felettivel mennél
2018. júl. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
Amennyben nem szeretnéd megadni annak az esélyét, hogy megerőszakoljanak, bedrogozzanak, elraboljanak és hasonlók akkor felejtsd el de nagyon gyorsan. Te nő vagy és a gyengébbik nemhez tartozol és 4 pasi simán leteper és megerőszakol. 18 éves lány vagyok nem vagyok félénk sőt este későn is van hogy muszáj a városban járnom mert sokáig tart a különóra, de egy nőnél pl onnantól kezdve egy nő veszélyben van, hogy sötét van vagy alkohol van vagy drog vagy koncert na a szigeten mindent meg kapsz egyszerre. És ha esetleg nem lenne semmi bajod akkor is gondolj bele, hogy amíg te ott jól szórakozol akkor, hogy aggódik majd érted szerencsétlen anyukád hiszen ha nem is mondja 9 hónapig a szíve alatt vigyázott rád majd szoptatott, ölelt, ott volt az ágyadnál mikor beteg voltál és végig azon aggódna, hogy most a drága kis csillagát elveszítheti. Kérlek képzeld el azt, hogy most te egy anyuka vagy és a kislányod akivel ezeket már mind végigcsináltad el akarna menni egy olyan fesztiválra ahol alkohol van, tömeg, senki nem figyel senkire, közbiztonság rossz, ha segítségért kiabál akkor senki nem hallja meg mert nagy a zaj, televan részgekkel, drogosokkal, könnyen bedrogozhatják, ha valami baja esik akkor akár örök életére lehet fizikálisan és/vagy mentálisan sérült és ami a legrosszabb meg is halhat. Te megengednéd a kislányodnak?
2018. júl. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát én tapasztalattal pont az ellenkezőjéről győzném meg még inkább. Nem, nem voltam 16 évesen Szigeten, hanem 18... Rengeteg az erőszakos, drogos ember. Én 18 évesen is társasággal mentem, és egyedül most, 28 évesen sem mennék.
2018. júl. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!