Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jogosan érzem magam egyedül?

Kakao2322 kérdése:

Jogosan érzem magam egyedül?

Figyelt kérdés
16 éves leszek 2 nap mulva. Szeptembertol kezdem a masodik evemet a gimiben ahova nem sikerult beilleszkednem. Marmint nem utalnak meg csufolnak vagy ilyesmi hanem csak ugy magamban elvagyok es nem igazan beszelgetek. Egy baratnom van ,meg ovibol ismerjuk egymast. Csak hogy neki most lett egy baratja es Szeptembertol o is egy varosba fog jarni velunk suliba es igy a buszon is ulhetek majd egyedul meg ertitek suli utan is amikor megyunk a buszra meg ilyenek akkor is egyedul lennek. Ezt gondoltam en. Aztan egyik nap a baratnom mondta hogy a baratja mondta neki hogy engem "dobjon" hogy egyutt ulhessenek a buszon. Erre a baratnom azt mondta hogy majd ul mellette is meg mellettem is meg stb. De olyan kellemetlenul fogom erezni magam. Arra hogy szakitanak nincs esely meg igazabol nem is akarom. Nekem is van baratom o 19 eves es Pestre jar egyetemre igy kb havonta talalkozunk. Meg persze a volt "baratom" is oda fog jarni ami persze nem volt semmi kulonos csak annyu hogy 1.5 evig figtuk egymas kezet. Es irto ciki lesz mivel a baratnom pasijaval o joban van igy gondolom hozzank fog csapdni es hat na. Nem utalom vagy ilyesmi csak kellemetlen lesz. Nagyon felek hogy egyedul maradok. Jogosan vagyok teljesen kibujva vagy ez ilyen tini hiszti? Nagyon szar lesz aldogalni egyedul es nezni ahogy faljak egymast de nyilvan nem tilthatom meg nekik meg ilyesmi csak nagyon szar lesz mert igazabol a baratomon kivul nincs nagyon senkim es o is messze van. Szoval vegulis hogy tisztazzam mert ez igy eleg kusza lett. Jogos az hogy kivagyok vagy tulreagalom?

2018. jún. 18. 21:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért, le tudom írni normâlisan is csak sietnem kellett.
2018. jún. 18. 21:25
 2/3 anonim ***** válasza:
"... csak úgy magamban elvagyok es nem igazan beszélgetek." Talan ezen próbálj meg először valtoztatni, mert így valóban nehéz beilleszkedni.
2018. jún. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyébkent igen, jogosan erzed magad egyedül, de ezen csak te változtathatsz.
2018. jún. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!