Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg olyan nagy tragédia,...

Tényleg olyan nagy tragédia, hogy a párom nem viszi nyaralni a lányait? Az exe szerint ez azt jelenti, hogy már nem is szereti őket.

Figyelt kérdés

A lányok 10 és 8 évesek. Ők sem örültek különösebben a hírnek, de nem is voltak annyira elkeseredve egészen addig amíg az anyjuk el nem kezdte a siránkozást. Most viszont napi szinten sírnak az apjuknak, hogy vigye el őket valahová, mert a barátaik is mennek, a féltesóik is, stb. Az anyjuk ahelyett, hogy értelmesen lehetne vele beszélni pedig csak adja alájuk a lovat. Pontosan tudja, hogy idén túl sok minden összejött nekünk, ebből adódóan egy darabig anyagilag sem állunk valami jól és legkevésbé az utazgatáshoz van hangulata a páromnak, de ez sem érdekli.

Mit tegyünk, hogy kicsit javuljon a helyzet?


2018. júl. 5. 15:59
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
56%

Nincs hangulata a gyerekeihez? Szegény. Nagy mázli, hogy ott van anyu, aki nem mondhatja, hogy neki most nincs hangulata hozzájuk.

Egyébként meg ne akard már nekem bemesélni, hogy egy strandolós nap, vagy állatkertezés, vagy 1-2 napra leugrani a balcsira olyan rettenetes nagy megterhelés.

2018. júl. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

Nem a gyerekeihez nincs kedve, hanem az utazgatáshoz.

A lányokat hívtuk a gyerekeimmel közös programokra is, hívta őket külön programokra is, de mióta kiderült, hogy nem lesz nyaralás már fagyizni sem voltak hajlandóak eljönni. Azóta ha átjönnek csak ülnek a szobában és a telefonjukat nyomkodják végig.

2018. júl. 5. 16:05
 3/36 anonim ***** válasza:
57%

Egy kicsi, rövid, olcsóbb nyaralást szerintem azért össze lehetne hozni...


Alapból nem nagy tragédia, én gyerekkoromban akár 10 éven át sem voltam nyaralni, bár ha úgy vesszük, minden évben hónapokat nyaraltam, csak otthon, nagyanyám kertes házában :) Volt meló is, de azért szórakozás és pihenés is bőven.

2018. júl. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
39%
Nem értem. Tehát téged és a férjedet kellene sajnálnunk, nem a 2 gyereket? Miért is?
2018. júl. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
78%
Ingyen is lehet programokat szervezni, igaz, azokkal lehet, hogy nem tudnak villogni, és a versenyt sem lehet felvenn tengerparti nyaralásokkal. Ha nektek nem fér bele, akkor miért nem viszi őket anyuka ilyen nyaralásra?
2018. júl. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
43%
Én azt nem értem minek egy 10 és 8 éves gyereknek telefon??!
2018. júl. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
47%

De álszentek vagytok kedves válaszolók, mintha a mai gyerekek olyan sokra értékelnének egy állatkertet vagy bármilyen ingyen programot ;) Minimum egy tengerpartra kell őket elvinni, hogy ne cikizzék ki őket a barátaik, nem egy béna kis fagyizásra.


Kérdező: ne foglalkozzatok az exével. Vigye el ő a lányokat valahová a saját pénztárcájából, ne a más fütyijével verje a csalánt.

2018. júl. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
71%

"De álszentek vagytok kedves válaszolók, mintha a mai gyerekek olyan sokra értékelnének egy állatkertet vagy bármilyen ingyen programot"


Hogy a gyerekem mit értékel és mit nem, az a neveltetésén múlik. Ennyi felelősséget azért szülőként alapvető belátni.

2018. júl. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
75%
Hogy javuljon a helyzet, azt csak egy nyaralással lehet elérni. 8-10 évesen nem lehet meggyőzni a gyerekeket arról, hogy ez most ezért-azért nem fog összejönni. Egy hétvégére elvinni őket egy kempingbe pl. nem túl nagy költség. Egy gyereket nem fog érdekelni az, hogy az apjának nincs kedve utazgatni.
2018. júl. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
55%

Sátorozni kevés pénzből is lehet, es nem kell mindig penz jo programokra.

Vagy letoltitek a Pokemon Go-t es mindjart lesz kedvuk barhol km-eket gyalogolni :-d

2018. júl. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!