Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megőrítenek a szüleim és az...

Megőrítenek a szüleim és az önpusztító életmódjuk, mások is vannak ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Az Alkohol a legnagyobb gond a családba és ez a céltalanság. Folyamatosan veszekednek, verekednek és anyám főleg miket terrotizál mióta az eszemet tudom. Józanon meg úgy csinálnak mintha nem történt volna semmi. Fel se tűnik nekik hogy a bátyámból és belőlem visszahúzóót gátlásos embert csináltak. Pár éve már nem hagyom hogy terrorba tartsanak, én kő keményen megmondom nekik hogy egy akasztani való roh adék emberek vagytok, de mintha a falnak beszélnék fel se fogják, már jó 10-12éve nem beszélgetek velük... a köszönésen kívül habár az utóbbi 3 évben ezt is hanyagolom mert gyűlöm és semmit nem érzek utánuk.


21F



2015. júl. 5. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Ez igazán szomorú, de akkor mért vagy ott?
2015. júl. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tanulni próbálok és gyűjtöm a pénzt egy notira és potéretségire mehessek és egyetemre.


Szakmából nem tudnák sajnos megélni

2015. júl. 5. 08:57
 3/8 anonim ***** válasza:
40%

Mi az a noti?

Miért nem tanultál ha szabadulni szeretnél?

Sok szakmával azért meg lehet élni elég jól. A férjem asztalos, de rengeteget keres, én egyetemi végzettséggel a töredékét.

2015. júl. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tudom hogy szar a helyesírássom de sokat javult az elmúlt 1-2évhez képest.


Szakmáról ennyit:


A Másik tesóm a legidősebb az ország másik végén ahol jobbak a keresetek, és folyamatosan 12 órázik targoncás keres vagy 180-200ezret és ha maradt neki 5-10ezer akkor sokat mondok és már 5éve ott dolgozik és semmilye sincs, lakáshitel rezsi stb. Szóval ez se megoldás...

2015. júl. 5. 09:51
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Az elég szar ha 200000-ből nincs neki semmije. A fő kérdés ugyan az. Amikor itt megkérdezik sokan hogy ennyi vagy annyi ital az már alkoholizmus, ezt a kérdést linkeld be nekik. Persze az alkesznak mindegy mit irnak, javasolnak. Külön kell menni tőlük, bár az se könnyű, tudom.
2015. júl. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

Hmmm háát 180-200k 12 óráért nem is rossz. Az olyan burttó 1100-1200 között van asszem. Nem csillagászati összeg, de az országot tekintve főleg, azért türthető kategória. Főleg ha egész nap csak a targoncában ül.


De amúgy kérdező ez csak példa, tessék mr.asztalos ember többet keres mint a felesége diplomával. na bumm.

Amúgy 1 jó tanács.


Mivel említetted, hogy meg mondtad nekik mekkora ****** na, ez jó. Ha érzed, na tartsd magadban mert sokkal rosszabb lesz,


azért nyújt valami elégtétel szerűséget, meg megnyugvást. ÉS talán még valami ráhatása is lesz a másik félre. Lehet egyszer apád vagy anyád ráébred hogy hmmm talán tényleg hülye vagyok... nem biztos, de lehet..mmm ez a 10-12 éve nem beszlünk nem feltétlen jó amúgy,, persze nem vagyok ott ez is helyzett függő.. lehet jobb így mert csak bomba robbana kb, de valahol pont ez a probléma


szarrá utálják egymást, azt ennyi, egyszerűbb mint megoldani. Ilyenkor amúgy mindig elgondolkodok, milyen helyzeteket kell elképzelni. Szóval hogy a szitkozodó apuka anyuka rokon akármi mit takar ezekben a szövegekben.


Már csak mert, élő példában is látok néha, azt ugye ez kb ilyen kölcsönös közömbösség, veszekedések néha, de amúgy tök simán élnek tovább. Vagy pedig valami sarokba rejtözködő reszkető gyerek aki libabörős a félelemtől és hál istennek a netet tudja használni. De ez csak mellékes.

2015. júl. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Aki 180-200-ból nem tud félretenni, úgy hogy nincs hitele, azzal valami nagy gond van.

200 ezres fizetés nagyon-nagyon jó!!! Ennyiből szuperül meg lehet élni.


Szüleidet nem fogod tudni megváltoztatni. Nekem csak apám volt ilyen. Szerencsére elváltak. Azóta eltelt 20 év, ő ugyanolyan, mint volt. De már nem érdekel. Mi éljük normálisan az életünket és nem foglalkozunk már vele.

Te meg minél előbb költözz el otthonról, mert ezt nem lehet bírni, kikészítenek téged is.

2015. júl. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
21 évesen már rég elköltözhettél volna tőlük.
2015. júl. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!