Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek miert ilyenek a...

Szerintetek miert ilyenek a szuleim? Atleta vagyok, es sokak szerint egesz nagy tehetseg. Sok versenyen szep eredmenyt ertem el, de persze mint minden normalis embernek, nekem is vannak rossz napjaim. ( tobbi lent)

Figyelt kérdés
Van amikor nagyon nem vagyok formamban egy versenyen, es nagyon hatul vegzek. Ekkor en is kicsit szomoru szoktam lenni, hiszen tudom hogy jobb is lehettem volna. Ilyenkor az embernek az esik a legjobban, ha a szulei megvigasztaljak, kicsit biztatjak, hogy a kovi versenyen majd megtutatom mindenkinek. Na az en szulem pontosan az ellenkezot csinaljak: egy szar napom utan csak azt hallagtom: olyan szar voltal, szerintem hagyd abba a sportot, en a helyedben elasnam magam...stb. En igy mar nem birok tobbe elni, szerintem ez nem normalis, minden szar verseny utan ugy elkenodom, es igy csak rosszabb lesz, csodalkozom hogy nem lettem meg depresszios... ez normalis, vagy csak az en szuleim ilyenek? 17/L

2018. júl. 5. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Mikor ilyeneket olvasok, mindig azt érzem, hogy nekem vannak a legjobb szüleim az egész világon ❤️


Ne haragudj, de szerintem nagyon nem normális, hogy egy rosszabbul sikerült verseny miatt azok az emberek trompfolják szét az önbizalmad, akiknek akkor is támogatniuk kéne, amikor mélyponton vagy.

2018. júl. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen en is igy gondolom...😞de akkor mit tehetnek?
2018. júl. 5. 19:35
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Sz** szülők, de hát ez van sajna. Ez nem normális.

Csak annyit tehetsz, hogy egyik füleden be, másikon ki. Ha elkezdik állj fel és vonulj arrébb, ha nem engedik, próbálj meg elfókuszálni a fejük mellett, mintha rájuk figyelnél, közben meg tervezz magadban valami programot. Mit csinálsz ezután, elmész sétálni, tanulsz, játszol egyet. Vagy gondolj valami vicces szép emlékedre.

2018. júl. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
65%

Nagyon sajnálom :) Maradj erős!

Próbáld figyelmen kívül hagyni és keress olyan embereket pl.: barátok, edzők, tanárok akik támogatnak.

Emellett legyél szorgalmas és kitartó és bizonyíts a szüleidnek.

2018. júl. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, az én anyám is ilyen volt, hogy soha nem volt neki semmi se jó. A te szüleid is ilyenek, sajnos.


Én biztos megmondtam volna ilyen háttérrel, hogy felőlem csinálhatják tovább, csak ne lepődjenek meg, ha 18 éves korom után ünnepeken felül nemigen néznék feléjük.


Ügyes, tehetséges csaj vagy, legyél nálam talpraesettebb!


Na meg a legelső alkalommal, amikor csak lehet, költözz el, önállósodj, mert ez csak rosszabb lesz később, tapasztalatból mondom. Próbálj minél jobban helyezkedni ebben a sportban, mert sajnos nem egy magyar foci, ahol ha csak ránézel a labdára, már hülyére keresed magadat.

2018. júl. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ezt esetleg az veszi be, aki az életben nem sportolt. Akinek bármi kicsi köze volt vagy van a versenysporthoz, az pontosan tudja, hogy szülői támogatás nélkül nem megy.
2018. júl. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Nem normális, de az sem, hogy te szinte depressziós leszel tőle.


Ignorálni kell őket, és ennyi.

2018. júl. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Koncentralj a sportra. Erosisd az onbizalmad, es bar nehez de tenyleg egyiken be masikon ki azzal a lendulettel!

Gondolj arra hogy csak a sajat alkalmatlansaguk, frusztraciojukat stb.. vetitik rad! Es ez pontosan igy is van!! NE hidd el amikor ilyeneket mondanak mert NEM igaz! Ez nem rolad szol csak a sajat rossz erzeseiket nyilvanitjak igy ki amiket sajat magukkal kapcsolatosan ereznek!


Ha sikereket is ersz el, vegkepp lehet e annyi onbizalmad es magabiztossagod hogy oke ez most nem jott ossze, emberek vagyunk! Nekem is van rossz napom! Nah es??! Nekik nincs? Te sem vagy robot ahogy ok sem! Es nem 1-1 rossz nap alapjan kellene megitelni hiszen tessek itt van ez es ez meg ez az eredmeny! Ennyire szar lennek??! Komolyan?!


Tedd helyre magadba!! Ugyes vagy! Es ezekre legyen suket a fuled!! Mert ezek szemetsegek es egyaltalan nem korrektek ahogy viselkednek!


Sok sikert!!

2018. júl. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
6-os: anno én is jártam sportra, volt, hogy versenyeken önkénteskedtem. Az egyik versenyző csaj mondta, hogy megkérte a szüleit, inkább ne jöjjenek, mert a jelenlétük csak megbénitja őt. Egyéb függő, ki, hogy szorul rá a szülői támogatásra.
2018. júl. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!