Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Családon belüli erőszak...

Családon belüli erőszak elhárítása. Avagy miattam lécelt le apám? Szerintetek helyes volt a tettem? Sok éve volt már.24f

Figyelt kérdés
Nem vagyok büszke rá, de elmeséltem pár internetes alaknak és eléggé meglepődtem, hogy egyesek még pártolták is. Apám ivott, sokszor. engem és anyukámat vert. engem "nevelő célzattal" vert szíjal, csupasz hátamra, seggemre, anyámat meg felpofozta ha úgy tetszett neki. Namost én pontosan emlékszem, hogy 16 éves koromban SZENTESTE elötti napon erőszakoskodott anyukámmal, amikor a karácsonyi ebédre készült előre elő, én meg megmondtam neki, hogy abba hagyja vagy eltöröm a kezét. erre bepipult és hozta volna a szíjat, mire én ( hát, sajnos akkoriban jó kövér voltam, de azóta lefogytam, a kövérségemnek az oka a sok szenvedés és az étekl volt az örömforrás) úgy orrbavertem 2x, hogy vérzett neki. Anyámnál akart menedéket keresni, de anyám ellökte. Este összepakolt és elköltözött az anyujához. Azóta nem él együtt anyukámmal, el is váltak. anyám csak mostanra heverte ki és talált magának párt. Én már nehezebben heverem ki, még ma is terápiára járok, magán orvoshoz, de nem merek ismerkedni, nem bízom az emberekben.
2018. júl. 5. 20:25
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy ez volt életemben az első és utolsó verekedésem. SOHA nem verekedtem még iskolában sem, maximum a tornatanár tanított hogyan kell ütni, mert az meg boxolt régen. De nem verekedtem soha. A verekedés után ő a földön volt én pedig a szobámban remegtem és pánikrohamom volt, pedig nem engem vertek el. nagyon rossz érzés volt.
2018. júl. 5. 20:27
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, helyes volt.
2018. júl. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem helyes volt! bátor tett volt! jól tetted én azt mondom! és látod, sikeres is volt, mert eltakarodott. büszke vagyok rád így látatlanban is!
2018. júl. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy 3. írta, szerintem is jól tetted!
2018. júl. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Életed legjobb döntése volt. Gondolom terápiára nem emiatt jársz, hanem az ezt megelőző évek miatt. Ha a fiam így kiállt volna értem, én nagyon büszke lennék rá.
2018. júl. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Igen, azért járok terápiára, ami alötte volt. Viszont nem CSAK anyukámért álltam ki, hanem én sem akartam több verést.
2018. júl. 5. 20:56
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, jó tett volt!
2018. júl. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy helyes cselekedet volt! Megszabadultatok egy féregtől. Ha nem teszed meg azóta is verne titeket!
2018. júl. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Helyre tetted a dolgokat.
2018. júl. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted. Anyukád biztosan nagyon büszke rád és hálás neked érte. Én az volnék.


Kaphatott volna akár többet is nyugodtan, még mindig akkor is bőven volna mit "lelakni".

2018. júl. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!