Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért sírok mikor a szüleimmel...

Miért sírok mikor a szüleimmel mélyebben beszelgetunk?

Figyelt kérdés
A szüleim mindig mindenben tamogatnak. De valamiert mikor melyebb beszelgetesekre kerul sor rámjön a sírhatnék. Semmilyen mas helyzetben nem szoktam sírni. Ami a legrosszabb/furcsább az egészben hogy most vagyok 20 éves és fiú.
2018. júl. 5. 21:43
 1/6 anonim válasza:
Ugyanigy erzek en is:) En szemely szerint nem ismerlek tehat nem tudok mondani barmit is a lelkivilagodrol de en elegge leterhelt vagyok, hogy mindent magamban tartok igy sajnos ha melyen beszelgetek barkivel is egyszeruen kijon belolem minden. Ne vedd ezt gyengesegnek, aki erzekeny sokkal tobbet tud tapasztalni a vilagbol hiszem valamilyen szinten mindent atelunk melyen.
2018. júl. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is érzékeny vagyok az átlagnál, de rám nem szokott sírás törni mély beszélgetéseknél. Ez egyén függő is , van aki ilyen, van aki olyan.
2018. júl. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok és semmi jó nem sül ki a beszélgetésekből mert anyukám idegessé/feszültté/agresszívvé válik mikor elsírom magam (talán mert nem tudja mit tegyen) és ezért már amiről beszéltünk az is eltorzulva, traumatikusan tárolódik el.
2018. júl. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jo a kapcsolatotok? Mindent meg is tudtok beszelni erdemben, vagy marad benned feszultseg esetleg kimondatlan, fajo dolgok amik feldolgozatlanok?
2018. júl. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lelki okai lehetnek.Magamból indulok ki...annyi fájdalmat és szomorúságot cipelek a lelkemben hogy egy egyszerű reklamon,filmen,az utcán elsirom magam.akaratom ellenére.Elég egy olyan fájó szó,vagy kép és vége.Ez ilyen sajnos!😕
2018. júl. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem ez jó dolog. Ha a szüleid támogatnak és meghallgatnak, szerencsés vagy. Ha sírnod kell, az annak a jele lehet, hogy oldódik benned a feszültség. A sírás nem rossz dolog, sőt, tisztít, nyugtat, gyógyít, ha támogató közegben kiadod magadból. Engedd ki, ne szégyelld.

Nekem kisebbek a fiaim, de egy kiadós sírás után sokkal nyugodtabbak és kiegyensúlyozottabbak lesznek. ;-)

2018. júl. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!