Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit tennetek az en helyembe?

Ti mit tennetek az en helyembe?

Figyelt kérdés
Roviden leirom mi a helyzet. Miota elek azota apam ut ver engem, a testvereimet meg anyat is. Folyamatosan lelki, erzelmi es testi terrorban tart ninket. Mondjuk mar nem gyakran ut meg engem (20 eves vagyok), de nem birom elviselni a kritizalasat meg a tiszteletlenseget...a tesoim mar 18 eves korukba elhuzott mind amerre lattak. Mivel mar nekem is van egy jo munkam en is siman mehetnek innen, de anya is mondig sir h ne hagyjam itt. Ha meg elmegyek jonne velem, en azt szeretnem ha egyedul elnek mar vegre, tavol a sok hulyetol. De nem hagyhatom itt ezzel az allattal az anyamat.... mit tegyek? :(

2018. júl. 8. 08:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Menj el, anyádnak meg mondd, hogy váljon el. Ez utóbbihoz te nem kellesz.
2018. júl. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
20 eve nem vallt el tole, turte h megalazza veri stb .. akkor most elvallna? Nem is lenne hova mennie
2018. júl. 8. 08:11
 3/22 anonim ***** válasza:
64%

Maradjatok otthon mind és várjátok meg amíg agyonver titeket apuci.

Kamukérdés.

2018. júl. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Bar az lenne
2018. júl. 8. 08:12
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy beszéld rá anyádat a válásra. Bár ezt már rég meg kellett volna tenni. Bántalmazások nyomairól látlelet, majd rendőrségre menni vele. Távoltartás is kérhető indokolt esetben.

Bár erős a gyanúm, hogy anyádnak nincs annyi jövedelme, hogy megéljen belőle, ezért nem vált még el.

2018. júl. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%
Anyád hosszú évekig hagyta, hogy titeket is gyepáljon apátok? Lépj le, a többit oldja meg ő.
2018. júl. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig nem hagyta el ezutan se fogja...

sajnalom anyukadat is attol fuggetlen de szemetseg tole hogy ott tart Teged is es szenvedted, erzelmeg zsarol (sir hogy ne menj) azert mert o gyenge/ keptelen lelepni...

egy anyanak pont meg kene vedenie Teged/ titeket de o inkabb marasztal a sz**ba.

Ha neki ez megfelel akkor maradjon. Te meg lepj le! Mert anyadat nem fogod soha ravenni. Ha mar annyira sz**r lenne neki menne veled, de ez onzoseg a reszerol..es a te veszelyeztetesed is! Ugyhogy ne vedd fel az erzelmi zsarolasokat mert ez nagyon nem korrekt tole!!

2018. júl. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%

Nem tarzozol ilyen teren felelosseggel, o tartozott volna ertetek, de keptelen volt ra.. egy felnottet se lehet elcibalni otthonrol ha o nem akarja! Es lathatoan nem akarja!

Felnott vagy! Torodj az eleteddel es mond meg neki ha mar ugy erzi az ajtod nyitva barmikor johet es csukd be az ajtot!

Vagy valtoztat mert megijed vagy nem (bar gondolom utobbi hiszen eddig is elturte)

Vagy arra akarsz varni hogy anyuci mikor mondja hogy nah jo leleptem?! Addig kulon eletet se szandekozol kezdeni??


7-es voltam.

2018. júl. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
4%
Akik azt írják hogy váljon el,hülye hogy ott maradt...stb.Na aki ezt írja az a hülye,nulla élet tapasztalattAl rendelkező tini gondolom,mert nem úgy van az hogy 20 áv után ott hagyok mindent és kesz.Nem mindenkinek vannak rokonai hogy estleg segitsen.Az egesz eletet,a munka,a ház,amiből gondolom anyumnak kéne menni...sajnalom..ebből nagyon nehéz lesz szabadulni,neked menni fog,de anyud..😕
2018. júl. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
87%

"Na aki ezt írja az a hülye,nulla élet tapasztalattAl rendelkező tini"


5-ös válasz az enyém, és 47 éves férfi vagyok.

Te vagy "hülye nulla" az ilyen szemlélettel, hogy a ház miatt szenvedjen valaki élete végéig! Épp ez a baj, hogy sok nő társfüggő, képtelen az önálló életre, inkább él cselédként, megalázva, verve. Én ismerek olyan nőt, aki három 10 év alatti gyerekkel kezdett új életet albérletben egy alkoholista férj miatt. Azóta újra férjhez ment, lett még egy gyerek, új család, szebb élet stb.

2018. júl. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!