Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti elengednétek a 20 éves...

Ti elengednétek a 20 éves lányotokat a barátjával és másik két haverral Horvátországba nyaralni?

Figyelt kérdés
2018. júl. 8. 13:42
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
84%
Egyrészt felnőtt másrészt a szomszéd ország könyörgöm, ezrek, tízezrek mennek minden évben innen oda... nem Kongóba megy...
2018. júl. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
52%
17 évesen mentünk először haverokkal, elvileg még nem is vezethettünk volna külföldön :D
2018. júl. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
23%

20 évesen CSAK akkor felnőtt,. ha eltartja magát és nem a szülőktől függ. A nagykorúság még NEM felnőttség!

Csak akkor engedném el, ha van rá saját pénze , ismerem a haverokat, és tudom, hogy megbízhatóak.

2018. júl. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
89%

Agyam eldobom a mostani életképtelen felnőttektől,én 19 évesen Amerikaba mentem tanulni,egyedül.. Itthon most meg 20 éves a buszra is engedéllyel szállhat fel h a másik faluba átmenjen,v nyaralni menjen,pasival legyen,ülföldön meg 10 éves gyerekek önnáloan táboroznak szülők nélkül nem is kell helyettük 30 évesen se megrágni az ételt.. Forditva a lovon. Oda mész ahova akarsz.

De vallásos vagy tapado korong szülőktől minél messzebbre kell.

2018. júl. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
42%
Sok mama hoteles 30 éves is kiskoru számomra, és irigy arra aki fiatalabb és mehet, szabadon élhet..
2018. júl. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
96%
Utolsó, ennyi erővel mindenki mama hoteles aki még otthon lakik, tehát jó eséllyel a kérdező is igaz?:-D Tehát a logikáddal élve ő se mehet ahova akar.
2018. júl. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
98%

Ez azért már durva. Én imádom a szüleimet és minden szavukra hallgatok és már ugrok is, de 20 évesen, hogy ne engednének el a párommal és két másik barátunkkal nyaralni, az azért már túlzás. Első dolog az, hogy 20 évesen meg sem kérdezem, hanem egyszerűen csak a kész tényt mondom, hogy x-től z-ig itt nyaralunk és kész.


HA! nekik kellene az egészet fizetniük, akkor persze az ő szavuk a döntő és megmondhatják, hogy nem mehetsz.

2018. júl. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem csak akkor felnőtt valaki, ha teljes mértékben önálló és független. 25 éves koromig tanultam és addig bizony a szüleim tartottak el, max. diákmunkán tudtam egy kis pénzt gyűjteni illetve kaptam ösztöndíjat, de nem sok mindenre volt elég. Ettől függetlenül már kb. 16-17 éves koromtól kezdve azt csináltam, amit csak szerettem volna. Nyilván nem mindenre adtak pénzt és volt, amit magamnak kellett finanszíroznom, de szó sem volt arról, hogy mindenhez a szüleim jóváhagyása vagy beleegyezése kellett volna és nekik sem jutott eszükbe, hogy bármit is megtiltsanak vagy ilyesmi. Szép is lett volna, ha pl. 24 évesen engedélyt kellett volna kérnem anyukámtól, hogy elmehetek-e a barátaimmal kirándulni vagy moziba.... Kész vicc az egész. 20 éves vagy, felnőtt. Nem kell a szülők engedélye semmihez sem.
2018. júl. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
25%
Igen aki otthon lakik az mama hoteles a szememben,és kiskoru 20 30 40 évesen is,főleg ha a család kiskorusitja.. Felnőtt ember az igényli a külön életet és max huszon éves korába érzi h saját tér kell,nem 40 évesen is beszámolni elszámolni,szülok keverik az életet,vajon miért van ennyi válás ezeknél az egymás nyakán élőknél.. Inkább gürcöl a normális de külön megy és nem él felnőttként pelenkában, h nyaralni mehet vécére mehet aludhat e a több éves éves párjával,de ehhez a szülői háttér is kell mert aok szülő tapadokorong..
2018. júl. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
20 evesen nem kell engedely... ekkor megyek, ekkor jovok, ne aggodjatok, majd beszelunk, ajto becsuk, viszonlatas'
2018. júl. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!