Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van 2 fajta ember, aki...

Miért van 2 fajta ember, aki azzal nyaggatja a gyerekét, hogy mikor lesz férje, mikor lesz barátnője, a másik meg tiltja foggal-körömmel?

Figyelt kérdés

Most erről a 18 éves lányról beszélek. Nyaggatják, hogy legyen férje.

Engem meg agyonvertek volna, ha 18 évesen pasizok tanulás helyett szószerunt. Pedig mi is "parasztok" vagyunk, ahogy ott használták a szót és falusiak.


Viszont a szüleim nagyon konzervatívak és borzasztó későu gyerek vagyok. Ezt a sorsot szánják nekem is.


2018. jún. 20. 16:31
 1/6 Kései Sirató ***** válasza:
95%
Az emberek különbözőek. Ebben is.
2018. jún. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Nekem 22 évesen a házasságot, 24 évesen pedig a gyereket ellenezték. 19 év boldog házasság és 2 gyerek után kijelenthetem: Életem legjobb döntése volt szarni a véleményükre :)
2018. jún. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Oké, de vannak olyanok, akik n enhedik, hogy "szarj a véleményükre".


Tuti, hogy 30 évesen meg azzal csinálnak ki, hogy miért nincs unoka....


Mintha az ő életük volna.

2018. jún. 20. 17:02
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Költözz el,éld a saját életed,18 felettinél én sose értem ezt a máléságot,ha meg megver feljelented,ennyi.
2018. jún. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A választ le is írtad.

A saját életüket/vágyaikat/hibáikat/elképzelésüket akarják ráerőltetni, még ha nem is telsejen tudatosan

2018. jún. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden nap kiírsz 10 kérdést a téged megnyomorító nyugdíjas szüleidről. Ezt az energiát feccöld egyéni nyelvtanulásba, meg ingyenes online programozói kurzusokba és fél éven belül simán le tudsz lépni tőlük.
2018. jún. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!