Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukámnak munkát keresek de...

K0rva kérdése:

Anyukámnak munkát keresek de hogy?

Figyelt kérdés
Anyukám most fél évig egy Dunaharasztiban lesz ahol kigyógyítják a depresszióból. Utána hazajöhet majd de nem akarom hogy megint visszaessen. Azt akarom hogy visszailleszkedjen boldog legyen. Munkát akarok keresni neki stb. Hogyan segíthetem majd a visszailleszkedését. Még soká jön haza legalább 9 hónap de akkor előre gondolkozok.

2018. júl. 15. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Majd ő keres magának mujkat
2018. júl. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha dolgozni akar , akkor majd ő talál magának munkát.
2018. júl. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
97%

Szerintem nincs azzal semmi gond, ha már előre gyűjtesz infókat, hogy hol tudna elhelyezkedni. Ha akar, akkor majd elfogadja, ha van számára megfelelő, ha nincs, akkor keres magának, ha nem akar dolgozni, akkor pedig nem fog.

Én barátom anyukájának küldöm most az állás ajánlatokat, Indeedre regisztrálj be, ott ki is választhatod, hogy milyen fajta munka érdekel, és utána rendszeresen kapsz értesítést az aktuális munkalehetőségekről.

Mielőbbi gyógyulást anyudnak!

2018. júl. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Fél évig gyógyítják de 9 hónap múlva jön haza? Hogyan?

Egyébként meg azzal nem segíted, hogy munkát keresel neki

Keress egy hobbit inkább. Például amikor unokatesóm (szomszédban lakik) depressziós volt, elmentem egy közeli teremhez kipróbálni a jógát. Láttam, hogy kedvesek az emberek, mindenki jóban van mindenkivel, ezért néhány edzés után elhívtam unokatesómat is. Nehéz volt kimozdítani, de megérte, jól érezte magát, hogy velem lehet normális emberek között, ráadásul a jógát is megszerette, már sokkal jobban megy neki, mint nekem. Ebből kifolyólag már néha együtt járunl este futni és gyakrabban jön át hozzám beszélgetni is. Lényegében egy hobbi segített neki. Nem tudom édesanyádnak pontosan milyen jellegű a depressziója, de egy rpsszul választott munkahellyel akár ártanál is, pl. megfelelési kényszere lehet. De ez csak egy tipp. Biztosra veszem, hogy jól ismered anyukádat, ha ennyire segíteni szeretnél neki... Ha hazajön, akkor úgyis érezni fogod, hogy mire van szüksége.

2018. júl. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

TE sehogy... miért gondolod, hogy a TE feladatod a felnőtt nayukádnak munkát keresni? :D


Ez már önmagában is vicc. Majd ő keres - ha akar. Ha meg nem, akkor ez van.

2018. júl. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Állásajánlatokat gyűjthetsz, de jelentkezni nem tudsz helyette sehova. A szabad melókat meg általában betöltik 1-2 hét alatt, így tök felesleges lenne 9 hónappal előre nézegetni a hirdetéseket.
2018. júl. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Fél év (vagy akár 9 hónap) alatt nem lehet senkit kigyógyítni depresszióból, ez sok éves folyamat, ha egyáltalán lehetséges.


2. Attól, hogy esetleg meggyógyult, még nem feltétlen egy munkahely a megfelelö lépés a javulás irányába, a legtöbb depresszióból félig kikerült embernek a sok idegen, stresszese munkahely kimondottan rosszat tesz, hamar visszaesik.


3. Munkát keresnk nem e te doglod, hanem anyukádé, mert ö tudja, mire van egyáltalán kedve, illetve hoyg mikor akar belekezdeni ebbe

2018. júl. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem majd a szakorvos megmondja hogy mit dolgozhat és napi hány órában. Ha sikerül elhelyezkedni majd beosztják valami könnyebb munkára, mivel gyógyszeres kezelés alatt lesz. Ja, és majd kell járjon kontrolvizsgálatra a saját és a cégorvoshoz. Olyan munkahely kell ahol kevés a stressz és nem túl bonyolult a munkafolyamat. Nagyon rendes tőled hogy próbálsz anyukádon segíteni.
2018. júl. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!