Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mitcsinaljak? Valaki adjon...

DarkScreen kérdése:

Mitcsinaljak? Valaki adjon tanacsot legyszi!

Figyelt kérdés

az anyam mindenbe korlatozni akar! 21 eves vagyok, es tetszik egy 19 eves fiu, es anyameknak nem tetszik, hogy mintalalkozgatunk. Nagyon tetszik, es hiaba fiatalabb nalam, sokkal erettebb, mint a korabeliek. Es fokepp anyammal nem birok. Ha nem az van amit o akar, akkor szo szerint lehord mindennek, hogy rohadjak meg, meg ilyenek. Tobbi lent


Es most pl az o telefonja elromlott, es oda adom neha neki a telomat,hogy megnezze az uzijeit stb.. Es mostanaban hogy tudta a kodomat,csak ugy elvette a telomat mikor tolton volt neg ilyenek..es basszus! Nem ertem mit kepzel.. Mar 1x lebukott h olvasgatta az uzijeimet es csodalkozik h nm bizok benne.


Na szval.. Kikeszit!!

21 evesen parancsolgat,donteni akar a helyembe..

Most koltozunk,en kaptam egy hazat es velem koltoznek,viszont szerettem volna ha el tud hozzam jonni a fiu.

De igy,hogy ott lesznek nem tudom mi lesz.

A fiu kapcsolatot akar,en is, de anyamek miatt nem merek.

Mitcsinaljak? Elkuldeni nem tudom oket,mert nincs hova menniuk.

Kerlek adjatok tanacsoot!!!



2018. júl. 23. 02:27
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
A tanácsom vegyél egy nyelvtan könyvet,ez vagy kamu v kb 13 vagy..
2018. júl. 23. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Válj le a szüleidtől. Nekem már agyvérzésem lett volna egy ilyen társaságban
2018. júl. 23. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Negyed ennyi él én fogtam magam és eljöttem otthonról 19 évesen.

Légy határozottabb anyuddal, mondd meg ez a te életed nem szólhat bele és kész.

Hihetetlen amúgy milyen szülők vannak...

2018. júl. 23. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Kaptál egy házat 21 évesen?( nem támadás,cs írd már le,mégis hogy jól jönne egy két tipp 😀)...nade ha a Te házadban fognak élni ne szóljanak bele kit viszel oda. Felnőtt vagy
2018. júl. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló..tudok helyesen írni, a telóm írkál el mindent ;)



Többiek.. Nem tudok leválni tőlük,mert jelenleg nincs hova költözniük.

És arról a témáról,hogy felnőtt vagyok és,hogy saját életem van és ne szóljanak bele, erről a témáról annyi volt nekik,hogy ők tartanak el,mivel még tanulok.

Dolgozom heti 3 napot, de ebből nincs valami sok pénz,és mivel kisvárosban lakunk,ezért örülök,ha ennyi meló is van.


Elegem van belőlük.. Nem értem,hogy miért csinálják ezt.

Nem elég,hogy anyám elvette a tini koromat,mert sehova sem engedett,most el akarja baszni a felnőttéválásomat is.....

2018. júl. 23. 08:10
 6/7 anonim ***** válasza:

az egy dolog, hogy ők tartanak el, de felnőtt ember vagy, van magánéleted, abba nem szólhatnak bele. Abba jogosan dönthetnek, hogy kit viszel a házukba, de azt nem dönthetik el helyetted, hogy kihez mész el.

Mond ezt nekik meg ezt így. Ha meg nem fogják fel, akkor ne is törd magad, ne foglalkozz velük, csak éld az életed.

Ilyen lenne, hogy anyám olvasgatja az üzeneteimet, összetörném a lakásába minden berendezését és mondanám hogy na most legyen nagyra a házával... (nem kell ilyen túlzásokba esni azért)

De nem csinál ilyet, mert tisztel engem, ahogy én is őt, mert amikor megpróbált beleszólni a magánéletembe, határozottan kiálltam magamért.

Tudom egy lánynak ez nehezebb, de akkor is védd meg magad.

2018. júl. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát mostmár úgy lesz,hogy ők laknak majd nálam, de ha vergődnek hogy vigyem fel a barátomat?

Képesek lelki terrorba tartani..m

2018. júl. 23. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!