Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyen egy szülő ha egy...

Mit tegyen egy szülő ha egy gyermek, úgy válaszol a szülőnek, hogy leszarom a véleményed. Kérdi ezt egy olyan szülő aki azt gondolta, hogy az ő gyermeke sose fog ilyet mondani, mert olyan jónak tartotta?

Figyelt kérdés
2018. júl. 28. 18:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
43%

Én szülőként sosem tűrném el, hogy a gyerekem így beszéljen velem, Igaz nálunk ilyen nincs. Amikor a lányom lázadó korban volt, akkor volt neki egy flegma, bunkó stílusa, de hamar abbahagyta. Mondtam neki, hogy

-1. Én nem vagyok a haverja, hogy így beszéljen velem!

-2. Amíg én megadom a tiszteletet, és normálisan beszélek vele, addig ezt fordítva is elvárom!


Én tuti bedurvultam volna a "leszarom a véleményed" szövegtől.

2018. júl. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
28%
Vélemény amúgy is olyan mint a seglyuk, mindenkinek van csak senki nem kíváncsi a másikéra. Amúgy szerintem egy gyerekenek nem véleményt kell mondani hanem megmondani egyenesen, hogy így így és így.
2018. júl. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
22%
Én meg a te véleményedre xarok kisfiam/kislanyom. Segítsek összepakolni a cuccodat vagy megoldod egyedul? Mert ma már nem alszol itthon
2018. júl. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
13%
Megmondom neki, hogy akkor lehet szépen csomagolni,és költözni a haverjaihoz vagy az utcára ,mert amíg én etetem, és nálam lakik addig így nem beszélhet az én házamban.
2018. júl. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
Valoszinuleg kamasz. En nagyon jo kisgyerek voltam viszont tininek hat sajna szegeny szuleim es par evig tartott de kibirtak es most mar jobb mint valaha.
2018. júl. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. júl. 28. 19:25
 7/26 anonim ***** válasza:
30%
Én nem zaavrnám el, de nem kapna zsebpénzt, nem lenne wifi, nem lenne telefon, semmi, csak kaja és fűtés. Aztán ha hisztizik, visszamondanm, amit ő mondott nekem a véleményemről.
2018. júl. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
85%

itt egyeseknek mindenre az a válaszuk, hogy költözzön el a gyerek, de izibe :)


Ne legyetek már álszentek! Gondolom, itt soha senki nem veszekedett még a szüleivel, és csupa szépet mondtak mindig egymásnak, rózsaszín csillámfelhőben.

ha mérges vagyok, én is mondom néha apámnak vagy anyámnak, hogy leszarom. Ők is mondják néha nekem. Ennek ellenére normálisabb és működőbb család vagyunk, mint az itt írogatók többsége, erre nagy összegben mernék fogadni.

2018. júl. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
49%
Kikérném magamnak ezt a stílust, és közölném vele, hogy velem ilyen hangnemben nem beszélhet. Egy darabig mosolyszünet lenne, de biztos nem raknám ki a saját gyerekem emiatt. A különféle büntetéseket meg hatástalannak és hülyeségnek tartom, pl. nem venném el a telefonját, nem lenne szobafogság.
2018. júl. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
97%
Azért arra kiváncsi lennék, hogy mire mondta ezt. Mert hasonlót mmás én is mondtam, általában olyankor, amikor beleütötték az orrukat valamibe, amihez semmi közük, vagy nagyon rám akartak erőltetni valamit. Pl 16 évesen anyukám nem engedte, hogy feketére lakkozott körmökkel menjek iskolába, pénteken reggel a suliban festettem ki, hogy legaláb egy napig önkifejezhessek. Akkor még nem tehettem semmi mást, de nagykorúként mér megmondtam volna, hogy nem érdekel a véleménye ebben az ügyben. Nem az a baj, hogy véleményt nyilvánít, hanem hogy bele akar szólni és veszekszik ilyen apróságokon.
2018. júl. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!