Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek szoktak ilyeneket...

Nektek szoktak ilyeneket mondani a szüleitek?

Figyelt kérdés
Ha pl az öcsémmel valamit elrontunk, és veszekedés lesz belőle, akkor pl.h-lye vagy, vagy hogy h.lyegyerek. Ez csak nálunk van, vagy másoknál is?

2017. aug. 25. 12:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Igen szoktak.Ennél rosszabbat is hallottunk már :D
2017. aug. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De engem ez is annyira bánt. Persze, ha visszaszólok, megkapom, hogy k.ssoljak, mert én vagyok a gyerek.
2017. aug. 25. 13:04
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem jellemző. Hogy kussoljak, az meg csak viccből, komolyan soha. De valóban, sok gyerek rosszabbakat hallgat napi szinten.
2017. aug. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
76%
Nekem is szoktak néha de csak hirtelen felindulásból.Kicsúszik ilyen a szülők száján is.
2017. aug. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%

Ne vedd magadra

Van ennél durvább is, engedd el a füled mellett

2017. aug. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Engem kiskoromban vertek, ha rossz voltam es bizony cifrabb szidasokat is kaptam. :D
2017. aug. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Oh ez még semmi.

"Világ szégyenei vagytok","Lusta disznók","Semmirekellők","Buták vagytok,mint a p.c$a","H_lye kis tinir.bik","Sz£métládák".

Idősebb korunkban jött a "buta ku®¥ák" és társai.


Amikor életemben először és utoljára akartam megbeszélni valamit,ami bántott,anyám ezt válaszolta:


"Jaj,xy,fejezd már be,nincs kedvem hallgatni ezt a tini nyavalyást!"


Nálunk általában ilyenek voltak az önbizalom növelő és személyiség fejlesztő tréningek! :D


De ahogy mások is írták,ez hagyján volt,mert minket is vertek emellé.


Szerintem,ha a szüleid nem vernek vagy amúgy alapjáraton jó a kapcsolatod velük,nem olyan durva,amit mondanak. Lehet,nem is szánják annyira komolyan,ahogy neked hangzik.

Azért próbáld megbeszélni velük,mondd el nekik (ne a veszekedés közben,hanem amikor mindenki nyugodt),hogy szeretnél erről beszélni,mert neked ez rosszul esik.


(Szerintem,mert amúgy fogalmam sincs,hogy milyen egy normális szülő-gyermek kapcsolat)


Remélem,azért tudtam segíteni! :D :)

2017. aug. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Rosszabbat is kaptam mint a hülyegyerek. Nem vagyok bulizós, barátnőmhöz akartam átmenni, erre "akkora ku.rva lesz belőled" "Mit mászkálsz ahhoz a kis r.banchoz" "Nélkülem éhen döglenél" És ezek nem a legrosszabbak voltak.
2017. aug. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Pfff ez semmi :D Velem az apám olyanokért képes torka szakadtából üvöltözni, mert pl. főzés közben kilöttyintek egy cseppet valamiből vagy leejtek egy darab kenyeret és lesz 3 db morzsa a földön. Már ezeknél is olyanokat kiabál nekem, hogy "Te buta 3,14csa" vagy "Hülye kis qrva"..

19L

2017. aug. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ennél rosszabbakat is :(. És nem, ez sem lenne normális. Persze, nem kell nyalni a gyerek fenekét, ha butaságot csinál, de lehet kulturáltan is...
2017. aug. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!